• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Мати Спасіння: Просіть мене, вашу улюблену Маму, дати вам силу, щоб продовжувати і захистити Місію Спасіння.

Вівторок, 25 березня 2014 р. Божого 15:30

Мої дорогі діти, коли Бог вибрав мене як Матір Його Єдинородного Сина, я змогла прославити Бога, послуживши Йому тим, що привела в світ довгоочікуваного Месію. Я була просто Його покірною слугинею, так само, як і зараз.

Завжди пам’ятайте, що коли ви служите Богові в Його Плані принести Вічне Спасіння всьому світу, ви просто Його слуги. Служіння Богові вимагає глибокого почуття смирення. Іншого способу немає. Ця Місія, заключна місія, схвалена моїм Отцем в Його плані принести остаточне спасіння Його дітям, приверне мільйони душ для служіння Йому. Вони прийдуть з усіх куточків Землі. Багато з них не відчуватимуть свого покликання, поки не помоляться Молитви Хрестового Походу. Завдяки Молитвам Хрестового Походу Святий Дух охопить ці душі, і тоді вони будуть готові нести Хрест мого Сина.

Якщо ви дійсно служите моєму Сину і приходите Йому на допомогу, щоб Він міг принести спасіння кожному грішнику, то вам доведеться прийняти тягар Хреста. Якщо ви служите моєму Сину, але пізніше обурюєтеся стражданнями, які це служіння приносить вам, тоді ви руйнуєте бар’єр, який захищає вас від лукавого.

Сатана ніколи не буде турбувати тих, які йдуть слідом за фальшивими пророками або їх учнями, тому що він знає, що вони не приносять плодів. Проте, у випадку із справжніми місіями, він буде атакувати з усією жорстокістю. Він буде використовувати слабкі душі, заражені гріхом гордині, щоб нападати на справжніх учнів мого Сина. Для тих, які відповідають мені (відгукуються на заклик), Матері Спасіння, його ненависть буде найбільш очевидною, коли мій Медальйон Спасіння стане доступним у всьому світі.

Медальйон Спасіння наверне мільярди душ, і тому лукавий прикладе усіх зусиль, щоб зупинити це. Ви побачите явну отруту, яку буде виливати лукавий і всі його слуги через такі напади, тому що він не хоче, щоб Медальйон був наданий Божим дітям. Діти, ви ніколи не повинні піддаватися тиску або злу, які виходитимуть від тих, котрі відпали від мого Сина. Зробити так означає піддатися Сатані. Натомість, ви повинні просити мене, вашу улюблену Маму, дати вам силу, щоб продовжувати і захистити Місію Спасіння в цей час річниці Благовіщення.

Ви повинні молитися цю Молитву Хрестового Походу (143) Щоб захистити Місію Спасіння:

О Мати Спасіння, захистити цю Місію, Дар від Бога, щоб принести Вічне Життя усім Його дітям, повсюди. Будь ласка, заступися, від нашого імені, через твого улюбленого Сина, Ісуса Христа, щоб дати нам мужність виконувати наш обов’язок служити Богові в усі часи, і особливо коли ми страждаємо через це. Допоможи цій місії звернути у віру мільярди душ, відповідно до Божественної Волі Бога, і перетворити ті кам’яні серця в люблячих слуг твого Сина. Дай усім нам, котрі служать Ісусові в цій Місії, силу подолати ненависть і переслідування Хреста і щиро приймати страждання, які з’являються з ним, з великодушністю серця і з цілковитим прийняттям того, що може відбутися попереду. Амінь.

Мої дорогі діти, ніколи не дозволяйте страху служіння Богу стояти на шляху вашого проголошення Його Святого Слова. Страх приходить від Сатани – не від Бога. Мужність і сила в поєднанні зі смиренням і бажанням дотримуватися Божої Волі можуть прийти тільки від Бога.

Сьогодні, в цю річницю Благовіщення, я приношу подяку моєму улюбленому Отцю, Богу Всевишньому, за Дар, який він дав світові, коли Він попросив, щоб я народила Його улюбленого Сина, аби відкупити людство і принести світ у Його Вічне Царство.

Ваша любима Мати

Мати Спасіння.

Bookmark the permalink.