• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Мати Спасіння: Останню таємницю Фатіми не оприлюднили, бо вона була занадто страшною.

Мати Спасіння: Останню таємницю Фатіми не оприлюднили, бо вона була занадто страшною.

Понеділок, 22 липня 2013 р. Божого 20:17

Дитя Моє, обман, з яким зіткнеться світ, буде так складно розгледіти, що лише ті, хто кориться Богові, і повністю довіряє Моєму Синові зможуть витримати випробування, які вас чекають попереду.

Я дала світу пророцтва в 1917 році, але останню таємницю Фатіми не оприлюднили, бо вона була занадто страшною для тих, хто в Католицькій Церкві.

Остання таємниця Фатіми залишається невідомою для дітей Божих, хоча її частину Я відкрила вам 26 січня 2012 року. Мало осіб в Церкві посвячені в це. Тепер необхідно відкрити наступну частину останньої таємниці Фатіми, щоб Я змогла попередити людство про наслідки ігнорування Мого втручання задля спасіння душ.

Церква була заражена зсередини ворогами Бога. Саме вони, а є двадцять тих, хто контролює її зсередини, створили найбільший обман. Вони обрали людину, не від Бога, тоді як Святий Отець, якому було вручено корону Петра, був обережно усунутий.

Інформація, яку Я відкрила, містила те, що буде два чоловіки в короні Петра в кінцеві часи. Один страждатиме через брехню, яка була створена, щоб дискредитувати його, і яка зробить його віртуальним бранцем. Інший, обраний на трон Петра, буде знищувати не лише Католицьку Церкву, але й усі церкви, які шанують Мого Отця, і хто приймає Вчення мого Сина, Ісуса Христа, Спасителя світу.

Може бути лише один глава Церкви на Землі, схвалений Моїм Сином, який повинен залишатися Папою до самої смерті. Будь-хто інший, хто стверджує, що сидить на Троні Петра, є самозванцем. Цей обман має одну мету – обернути душі до Люцифера, і для тих душ, які не зможуть цього зрозуміти, залишилося мало часу, щоб врятуватись.

Діти, ви повинні зараз стерегтися тільки одного попередження. Не відхиляйтеся від Учення Мого Сина. Ставте під сумнів будь-яку нову доктрину, яка вдаватиме, що походить від Церкви Мого Сина на Землі. Істина проста. Вона ніколи не зміниться. Спадщина Мого Сина дуже ясна. Не дозволяйте нікому затьмарити ваше розуміння.

Незабаром пророцтва з Фатіми стануть зрозумілими. Все зараз відбувається на очах світу, який втрачає віру, але, на жаль, дуже небагато людей збагнуть це, поки не стало надто пізно. Моліться, моліться, моліться Мою Пресвяту Вервицю, якомога частіше, щодня, щоб послабити вплив зла, яке вас оточує.

Ваша Любляча Матір

Мати Спасіння.

Bookmark the permalink.