• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Мати Спасіння : Істинна Церква стане Церквою Залишку

Мати Спасіння : Істинна Церква стане Церквою Залишку

Субота, 28 червня 2014, 15: 03 ч.

Моє дороге дитя, найбільший обман, який зійде на людство, виходитиме зсередини Церкви Мого Сина на Землі, і він буде спровокований Його ворогами, які проникли в Неї обхідними засобами. Сатана вестиме Церкву Мого Сина, і ці знаки будуть добре видні тим, хто має Дух Божий імплантований в їх душі.

Віра святих угодників Мого Сина буде розбита, оскільки багато хто буде вимушений покидати Його через акти святотатства. Багатьом бідним нещасним Його слугам буде запропоновано присягнути на вірність новою присягою, і вони будуть занадто злякані, щоб піти від цього, хоча багато хто, глибоко в їх серцях, знатимуть, що це неправильно.

Багато нових правил будуть введено в Церкви Мого Сина на Землі, коли тисячі новачків будуть приведені до присяги в церкві, але вони не будуть автентичними, не буде істинного духу Христового в їх серцях. Вони увійдуть до Церкви і свідчитимуть про нову єдину світову релігію, яка не шануватиме Мого Сина, Ісуса Христа. Мало того, що вони не служитимуть Йому, їх обов’язком буде, обслуговувати потреби гуманізму, який, в самому своєму ядрі, заперечує існування Надприродного Царства Божого і всього, за чим стоїть Бог.

Духовенство, яке колись обіцяло своє життя Богові, буде залучено в цей великий обман і, як наслідок, втратить Істинну Віру. Вони не пропагуватимуть важливість порятунку душі, який став можливим завдяки смерті Мого Сина на Хресті. Хрест знаходиться в центрі християнства. Існує тільки один Хрест, і саме через Хрест будуть видні перші видимі ознаки зради Мого Сина. Будуть введені нові види хрестів, які зневажливо будуть обходитись  зі знаком Хреста і з тим, чим Він є в серцях людей.

Невіруючі, які досі не мали інтересу до християнства, будуть втягнуті, в так звану, нову єдину всесвітню церкву. Разом з усіма іншими релігіями, які далекі від Істини, вони будуть знущатися і глузувати з дітей Божих, які залишаться вірними Божому Слову.

Істинна Церква стане Церквою  Залишку і ця Армія об’єднається у всьому світі, щоб дати новоявлених святих, і вони будуть мати можливість Духом Святим підтримувати Істину. У них плюватимуть; сміятися і звинувачувати в радикалізмі, так само, як Мій Син, Ісус Христос, був звинувачений в єресі, коли Він ходив по Землі, щоб проповідувати Істину.

Знадобиться величезна мужність, залишатися вірними Слову Божому, бо вас звинуватять в злочинах. Вашим злочином вони, вороги Бога, назвуть те, що ви нібито поширюєте брехню про цю мерзенність. Все, що виходитиме від Бога, буде оголошене брехнею, а Істина, Яка, як скажуть, буде представлена в новій єдиній всесвітній релігії, буде неправдою.

Проте Дух Святий зійде і покриє тих, хто продовжує поширювати Святе Євангеліє і Мій Син покриє вас і буде захищати вас. Існування життя людства і право на Вічне Життя, обіцяне кожному чоловікові, жінці і дитині, спиратиметься на ваші плечі. Це буде Залишок, який буде тримати  Сяйво Божого Світла у світі, що занурився в пітьму.

Багато хто з вас буде оспорений і брехня, посаджена у ваші серця духом зла, змусить вас відступити від Істини. На жаль, багато хто з вас вважає занадто важким залишатися вірним своїм переконанням, і у вас буде спокуса обернутися спиною до Мого Сина.

Щоб переконатися, що ви залишаєтеся сильними, сміливими, спокійними і у світі, коли ви берете на свої плечі Хрест Мого Сина, ви повинні читати Цю Молитву Хрестового Походу. Для багатьох з вас, особливо для тих, кому важко прийняти, що ці речі повинні статися, настане день, коли ви читатимете Цю Молитву Хрестового Походу (158 ) три рази в день, тому що сила тиску на вас, щоб заперечувати Мого Сина, буде такою, що пригнічує.

Молитва Хрестового Походу (158 )                                                                                                                                   Захисти мене від прийняття єдиної світової релігії:

Дорогий Ісусе, захисти мене від зла нової єдиної світової релігії, яка приходить не від Тебе. Підтримай мене у моїй подорожі до свободи дорогою до Твого Святого Царства.
Збережи мене у єдності з Тобою, коли мене мучать і заставляють проковтнути брехню, яка поширюється Твоїми ворогами на загибель душ.
Допоможи мені витримати переслідування і залишитися вірним Істинному Слову Божому у противагу лжевченням та іншим богохульствам, які мене, можливо, змушуватимуть прийняти.
Через Дар моєї свобідної волі, візьми мене у Володіння Твого Царства, щоб я міг встати і проголошувати Істину, коли вона буде обізвана брехнею.
Ніколи не давай мені похитнутися, коливатися чи втікати в страху перед лицем переслідування. Допоможи мені залишатися твердим і непохитним в Істині, допоки я живу. Амінь
.

Йдіть, Мої дорогі діти, і визнайте, що ці речі відбуватимуться, але знайте також, що якщо ви залишаєтеся вірними Моєму Синові, ви допоможете Йому врятувати ті душі, які втягнуті в оману.

Ваша улюблена Мати

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.