• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Мати Спасіння: Багато людей буде вважати, що антихрист — дуже свята людина.

П’ятниця, 7 лютого 2014 р. Божого 15:50

Моя дитино, якби мій Син, Ісус Христос, прийшов на Землю в цей час, Його б підступно вбили. Ніхто з урядовців Його Церкви не прийняв би Його. З Нього би насміхалися, потім боялися б і так презирливо ставились, що розіп’яли б Його, як і колись.

Цього разу мій Син прийде тільки в Дусі й за Велінням Мого Отця Він не появиться на Землі як людина, у плоті. Я закликаю, щоби це Повідомлення було недвозначно сприйнято всіма, бо багато прийде в Його Ім’я, але один з них підніметься на вершину і скаже, що Він – Мій Син, але це буде брехнею.

Антихрист підніметься і стане таким могутнім, що його зображення будуть повсюди. Будуть зводитись статуї в його честь, а його лице буде постійно з’являтися в новинах на телевізійних екранах по всьому світі. Йому будуть аплодувати найпотужніші лідери, але свій вплив на людство він дійсно виявить тільки після того, як його відкрито привітає, а потім схвалить лжепророк.

Якби мій Син об’явився знову в тілі і привернув до Себе увагу, вони б знищили Його. Антихриста ж світ буде вітати і помилково прийме за Ісуса Христа.

Кожне слово з Біблії щодо Другого Пришестя мого Сина буде перероблене і перекручене для того, щоб переконати світ, що він став свідком повернення Ісуса Христа. Вороги мого Сина, які змішаються з Його невинними служителями в Церквах мого Сина в усьому світі, приведуть до серйозного гріха. Їхні лідери будуть обнімати антихриста і заохочувати душі поклонятися йому. Його вплив буде шокувати багатьох з тих, хто залишиться вірним Богу, і дуже важливо, щоби ви захистили ваші душі від його гіпнотичної чарівності.

Якщо ви носитимете на собі Медальон Спасіння, то він буде разом з іншими Благодатями надавати вам захист від влади антихриста. Не зробіть помилки, бо антихрист зачарує багатьох і буде виглядати як найбільш могутній, популярний, харизматичний і впливовий вождь всіх часів. Багато людей буде вважати, що антихрист — дуже свята людина і через його зв’язки з Церквою мого Сина мільйони людей навернуться до того, що вони вважатимуть Правдою. Ця фальшива свята зовнішність принесе сльози радості всім тим, хто раніше не мав ніякої віри в їх житті ні до будь-кого, ні до Бога. Вони будуть щедро розсипати похвали цій людині і довірять йому спасіння своїх душ.

Спочатку антихрист буде видаватись великим лідером із привабливою, чарівною і люб’язною харизмою. Потім з часом він почне проявляти силу цілителя і багато людей будуть виходити і заявляти, що він зцілив їх. Багато будуть також стверджувати, що стали свідками чудес в його присутності. Пізніше по всьому світі станеться серія фальшивих видінь, в яких буде видно зображення знака Святого Духа.

Засоби масової інформації створять йому богоподібний образ і лишень дуже небагато людей наважаться публічно дорікати йому. Завдяки знанню багатьох мов він обдурить мільйони за дуже короткий проміжок часу. Потім почнуть розповсюджуватися чутки, що Ісус Христос прийшов удруге. Ці чутки будуть підживлюватися тими, хто буде без втоми працювати на антихриста, поширюючи брехню, поки, врешті-решт, його помилково не приймуть за мого Сина. Всі ці події можуть здаватися фантастичними зараз, але коли вони будуть розгортатися перед вами, буде здаватися, що це природний ряд подій, який буде сприйнятий багатьма з піднятим настроєм.

Потім, оскільки всяку диявольську брехню Сатана представляє світу задом наперед, буде видно, як антихрист через сатанинські ритуали піднесеться на Небо. Мій Син, під час Його повернення, буде сходити на хмарах — зворотнім шляхом до того, як Він вознісся на Небо — так, як Він обіцяв.

Тоді антихрист і всі ті, хто по-рабському поклонявся йому, будуть кинуті в вогненне озеро, а мир буде з вами, дорогі діти. Всі ті, хто залишаться вірними Правді, будуть, в мить ока, підняті в Новий Рай, де Небо і Земля стануть одним.

Любляча вас Мати

Мати Спасіння.

Bookmark the permalink.