• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

32. Мати Спасіння: Багато буде самотніх у прагненні створити молитовні групи

Вівторок, 5 лютого 2013 р. Божого, 19:45

Мої діти, ви повинні втішати один одного, збираючись у кожному куточку землі, щоб сформувати Армію Залишку Мого Сина.

Багато почуватимуться самотніми у своєму прагненні створити молитовні групи, а часом можуть вважати, що в цьому не має сенсу. Мій дорогоцінний Син обдаровуватиме особливими Ласками кожну молитовну групу, яка створюється для того, щоб відмовляти Молитви Хрестового Походу.

Він присутній в кожній групі і дасть вам це зрозуміти. Ви відчуватимете Його Любов і засвідчите плоди, коли вони виливатимуться і поширюватимуть Його Найсвятіше Слово.

Діти, ви є благословенними, бо ви отримали Дар покори, тому що лише ті з вас, хто приймає Слово Мого Сина без жодних сумнівів, принесе багато навернень через свої Молитовні Групи.

Святий Дух зараз швидко рухається посеред вас, найдорожчі діти, і це приносить Мені так багато радості, коли Я бачу, як сильно він пробуджує ваші душі.

Ви повинні залишатися в єдності, Мої маленькі діти, бо Мій Син потребує вашої любові і відданості, щоб Він міг врятувати людство. Проте, ви станете мішенню лукавого, який вигодує під своїм крилом кожного демона, щоб проникнути поміж вас і спричинити поділ. Розпізнайте, чим насправді є ці намагання і повністю довіртеся Моєму Синові. Взивайте до Мене, вашої улюбленої Мами, щоб зберегти вашу Молитовну Групу Хрестового Походу в єдності.

Молитва Хрестового Походу (97) Щоб об’єднати Молитовні Групи Хрестового Походу

О улюблена Мати Спасіння, я благаю Тебе, щоб через Свої молитви Ти об’єднала всіх тих, хто належить до  Залишкової Божої Армії в усьому світі. Покрий всі Молитовні Групи Хрестового Походу Благодаттю Спасіння, яка виливається на нас завдяки Милосердю Твого Сина Ісуса Христа.

Вишли Своїх Ангелів, щоб вони захистили кожного з нас, а особливо тих священиків, які провадять Молитовні Групи Хрестового Походу. Допоможи нам уникнути відволікань, які стають причиною поділу між нами і захисти нас Своїм даром захисту, щоб ми стали невразливими до атак, котрі будемо змушені витримати, через нашу любов до Ісуса Христа, в цій Святій Місії по спасінню душ. Амінь.

Ідіть в мирі, Мої улюблені діти і знайте, що Божа Залишкова Армія, завдяки Благодаті Мого Сина, допоможе Йому врятувати мільярди душ.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.