• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Матір Спасіння: Молитовні Групи Хрестового Походу врятують мільярди душ.

Матір Спасіння: Молитовні Групи Хрестового Походу врятують мільярди душ.

Неділя, 10 березня 2013 р. Божого 18:00

Моє дороге дитя, в цей час, коли Святе Слово Бога голосно гримить, щоби попередити людство про необхідність підготування своїх душ, ти будеш почуватись ще більш самотньою та відокремленою.

Діти, тепер ви повинні просити Мого Улюбленого Сина, щоби зберіг вашу мужність в ті темні дні, місяці і роки, які вас чекають.

Ви маєте радіти, бо багато душ, натхненних Святим Духом, відповіли на Заклик Мого Сина, Ісуса Христа.

Він вас настільки сильно любить, що це викликає в Мене, Його улюбленій Матері, сльози радості. Те, як Він буде поширювати своє Милосердя, знаходиться поза межами вашої здатності зрозуміти і (Він) притягне до свого Серця навіть тих, хто погорджує Ним.

Вже скоро відбудеться Його велике Повторне Пришестя, отже ви повинні прославляти Бога. Для того, щоби підготуватись, ви мусите як найчастіше приступати до Таїнства Примирення (сповіді) і продовжувати молитися за душі. Хоча Бог є Всемогутній і Його Слава тепер буде повністю зрозуміла, коли ви станете свідками Його Другого Пришестя, ви, Його Армія Решти, мусите допомогти Йому в плані спасіння людства.

Молитовні Групи Хрестового Походу врятують мільярди душ, а тому ви повинні збільшуватись і поширюватись.

Божа благодать виливається на всіх Його дітей, які беруть участь у цих молитовних групах. Вони будуть бронею, яка захистить людей від переслідувань, запланованих антихристом.

Ніколи не здавайтесь, діти. Залишайтеся в стані благодаті в усі часи і продовжуйте керуватись волею Мого Сина. Він вас ніколи не залишить, така велика Його любов до вас.

Ваша любляча Мати.

Bookmark the permalink.