• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Матір Спасіння: Медальйон Спасіння приносить Дар Навернення.

Четвер, 18 липня 2013 р. Божого 19:14

Дитино Моя, Я хочу, щоб було повідомлено, що відтепер до Мене треба звертатися за Моїм останнім титулом, даним Мені Моїм Сином, на Землі. У цій Завершальній Місії мене повинні завжди називати Матір Спасіння.

Має бути створений Мій Образ і Медальйон, де, на одному боці Я маю бути зображена з сонцем позаду моєї голови, і де дванадцять зірок вплетені в терновий вінець, на моїй голові. На зворотному боці Медальйона Я хочу зобразити Найсвятіше Серце Ісуса, Свого Сина, з Двома Мечами Спасіння, які мають бути обов’язково схрещені на кожному боці.

Мечі Спасіння матимуть подвійну мету. Перший Меч знищить звіра, і Мені було дано владу зробити це в Останній День. Другий Меч прониже серця найбільш затверділих грішників, і він стане Мечем, який врятує їхні душі.

Цей Медальйон має бути доступний у достатній кількості, а потім, коли його отримають ті, хто його шукає, його має освятити священик, відтак його мають безкоштовно роздавати іншим. Медальйон Спасіння приносить Дар Навернення і Спасіння.

Всі ті, хто отримає Медальйон Спасіння, повинні читати Цю Молитву Хрестового походу (115) Про Дар Навернення:

O, Мати Спасіння, вкрий мою душу своїми сльозами Спасіння.

Позбав мене від сумнівів.

Піднеси моє серце, щоб я відчув Присутність твого Сина.

Принеси мені мир і розраду.

Молися, щоб я істинно навернувся.

Допоможи мені прийняти Істину і відкрити своє серце для того, щоб отримати Милосердя твого Сина, Ісуса Христа.

Амінь.

Дитино Моя, будь ласка, розроби і виготови цей Медальйон. Я буду тебе супроводжувати на кожному кроці твого шляху, а потім ти повинна пересвідчитись, що медальйон доступний по всьому світу.

Йди у мирі, щоб служити Моєму Синові.

Ваша Матір

Мати Спасіння.

Bookmark the permalink.