• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Матінка Божа: Багато буде самотніх у своєму прагненні створити молитовні групи.

Матінка Божа: Багато буде самотніх у своєму прагненні створити молитовні групи.

Вівторок, 5 лютого 2013 р. Божого 19:45

Мої діти, ви повинні втішати (підтримувати) один одного, коли збираєтесь в кожному куточку землі, щоб сформувати Кінцеву Армію Мого Сина. Багато буде самотніх у своєму прагненні створити молитовні групи, а іноді вони будуть вважати, що це не має сенсу. Мій дорогий Син буде обдаровувати особливими милостями кожну Молитовну Групу, що створюється, аби молитися молитвами Хрестового Походу. Він присутній в кожній групі і дасть вам це зрозуміти. Ви будете відчувати Його любов і відчуєте плоди, коли вони щедро народяться і поширюватимуть Його Святе Слово.

Діти, ви – благословенні, бо ви отримали дар покори, адже лише ті з вас, хто прийме Слово Мого Сина без жодних сумнівів, принесуть багато навернень через свої Молитовні Групи.

Святий Дух зараз швидко рухається посеред вас, найдорожчі діти, і це приносить Мені стільки радості, коли Я бачу, як сильно він пробуджує ваші душі.

Ви повинні залишатися в єдності, Мої діти, бо Мій Син потребує вашої любові і відданості, щоб мати можливість врятувати людство.

Проте, ви станете мішенню злого духа, який вигодує під своїм крилом кожного демона, аби проникнути до вас і розділити.

Розпізнайте, чим насправді є ці випробування і повністю довіртеся Моєму Синові.

Кличте Мене, вашу улюблену Матінку, щоби зберегти вашу Молитовну Групу Хрестового Походу в єдності.

Молитва Хрестового Походу (97)

 Про об’єднання Молитовних Груп Хрестового Походу:

„О, улюблена Мати спасіння, я благаю Тебе, щоби завдяки Твоїм молитвам, об’єднала усіх, хто належить до Кінцевої Божої Армії у всьому світі. Огорни всі Молитовні Групи Хрестового Походу Благодаттю Спасіння, яка буде вилита на нас завдяки Милосердю Твого Сина, Ісуса Христа. 

Вишли Своїх Ангелів, щоби вони захистили кожного з нас, а особливо тих священиків, які провадять Молитовні Групи Хрестового Походу. 

Допоможи нам уникнути розпорошень, які стають причиною поділу між нами і захисти нас Твоїм Даром броні, аби ми стали невразливими до атак, котрі будемо змушені витримати через нашу любов до Ісуса Христа в цій Святій Місії для спасіння душ. Амінь.”

Ідіть з миром, Мої улюблені діти, і знайте, що Божа Армія Останку (Кінця), завдяки благодаті Мого Сина, допоможе Йому врятувати мільярди душ.

Ваша любляча Мати,

Матір Спасіння.

Bookmark the permalink.