• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Мати Спасіння: Моліться про захист Церкви мого Сина на землі

Вівторок, 10 лютого 2015 року, 14:36

Мої дорогі діти, важливо, щоб усі ви промовляли Молитви Хрестового Походу і Мою Пресвяту Вервицю, як частину ваших щоденних молитов. Ви можете брати будь-які молитви за власним вибором, не обов’язково всі, але ті, які відповідають вашим бажанням. Мою Пресвяту Вервицю треба молитися щодня для захисту від впливу лукавого.

Молитва наближає вас до Бога і захищає душі всіх тих, хто просить допомоги мого Сина проти влади обманщика. Молитва є найсильнішою зброєю проти зла, і ви ніколи не повинні недооцінювати силу, яку вона дає.

Моліться про захист Церкви мого Сина на землі і просіть мого Сина дарувати Милосердя кожному, хто намагається розіп’яти її. Ця Церква – Тіло і Храм мого Сина – це шлях, яким буде віддана Богу вся слава. Вчення, Слово і Свята Євхаристія, тобто Тіло і Кров мого Сина, Ісуса Христа, були Дарами, даними людству для спасіння душ. Ви повинні відстоювати Істину і готуватись прийняти Милосердя мого Сина.

Я закликаю вас молитися за душі, які спростовують Правду, і просити, щоб мій Син вилив Своє Милосердя на них. Мій Син є Життям. Усе Життя виходить від Нього. Відкиньте мого Сина і ви не матимете життя в Його Царстві, що надходить.

Мій Син попросив мене благати у вас ваших молитов за душі тих, хто відкине Його. Він буде вислуховувати усі молитви, які ви приносите за ваших близьких і за тих, хто не зможе прийняти Світло, коли воно світитиме, як маяк, і охопить людство.

Душі, які освітлені любов’ю та смиренням, необхідними для прийняття мого Сина, будуть радіти. Ті, що з темрявою в їхніх душах, будуть уникати Світла, бо їм буде боляче бачити Істину. Моліться усім вашим серцем за ті душі, які найбільше потребують милосердя Мого Сина, зараз і кожного наступного дня.

Без ваших молитов багато душ будуть втрачені і вони будуть усю вічність жадати присутності мого Сина, але не зможуть Його знайти.

Я залишаю вас з моєю любов’ю, моїм захистом і моїм миром. Будь ласка, відгукніться на мій заклик про спасіння душ.

Любляча вас Мати

Мати Спасіння

 

Bookmark the permalink.