• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Пресвята Діва Марія: сатана втрачає свою силу, коли моляться Мою Вервицю.

Субота 25 червня 2011 р. Божого 15:00

Ніколи не варто недооцінювати силу Вервиці, навіть тільки одна група людей, регулярно присвячена відданості Моїй Святій Вервиці, може врятувати свою націю.

tajemnice-rozanca

Моя дитино, завжди будь зосереджена на Моєму Синові, бо Він потребує твоєї уваги. Ти повинна повністю довіритись Йому і ніколи нікому не дозволяти відірвати твоїх очей від Нього.

Він, дитино Моя, вибрав тебе як одного з важливих посланників для цих часів так, щоби зберегти втрачені душі. Скажи людям молитися мою Пресвяту Вервицю, навіть не католикам, бо це – найбільша зброя проти впливу обманщика, який стогне від болю, коли це робите. Його сила слабшає, коли Мої діти читають цю молитву. Чим більше Мої діти моляться Святу Вервицю, тим більше душ можна врятувати.

Ти, моя дитино, маєш дуже важку місію, набагато складнішу, ніж будь-який з пророків в історії. Це через духовну темряву в світі. Ніколи раніше така темрява не опускалась, коли Мої діти відвернулись від Мого Сина, Того Хто помер страшною смертю, щоб врятувати їх. Тим не менш, вони не тільки забули про це, але вирішили заперечувати саме Його Існування.

Молитва до мене, Вашої Божої Матері, боляче ранить лукавого, який з’їжується і втрачає свою силу, коли молиться Моя Вервиця. Цю зброю було дано Мені, щоби Я могла допомогти врятувати загублені душі, перш ніж Я, нарешті, розчавлю голову змію. Ніколи не варто недооцінювати силу Вервиці, навіть тільки одна група людей, регулярно присвячена відданості Моїй Святій Вервиці, може врятувати свою націю. Скажи Моїм дітям бути обережними, коли вони відвертаються від молитви, бо коли так роблять – вони самі стають широко відкритими для обманщика, щоби обплутав їх його чарівним, але небезпечним шляхом до темряви. Принесіть Моїх дітей у Світло, поширюючи відданість Моїй Пресвятій Вервиці.

Ваша улюблена Мати

Марія Королева Світу.

 

 

 

Bookmark the permalink.