• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Лжепророк буде поводитися як справжній святий. Той, хто виступить проти нього, буде вважатися єретиком.

Лжепророк буде поводитися як справжній святий. Той, хто виступить проти нього, буде вважатися єретиком.

Субота, 21 Січня 2012 р. Божого 13:15

Моя улюблена дочко, Мої посланці у світі, призначені поширювати Моє Святе Слово, і кожний із них отримав іншу роль. Не існує однакових.

Ось чому Мої посланці ніколи не повинні плутати кожне повідомлення, порівнюючи їх одне з одним.

Ви, Моя дочко, як 7-ий посланник, були обрані, щоб повідомити Моїм дітям правду. Велика частина Моєї правди була дана вам вже, але набагато більш гряде зараз.

Через таємниці, що містяться в них, коли вони розкриються, вас буде висміяно, над вами глумитимуться, щоб ви виглядали як несповна розуму.

Ці повідомлення, щоб допомогти очистити Мій народ, у тому числі тих, хто приймає виклик слідувати за Мною, а також ті душі порожні любові і холодного серця.

Без цього очищення земля не може бути очищена. Вона повинна бути очищена для того, щоб зробити її гідною для Мене щоб ходити нею знову.

Мої діти повинні радіти. Страх це не те, яке виходить від Мене.

Страх приходить від зла. І все ж ви були б прощені і виправдані, якщо ви боїтеся за ті душі, які ходять в сліпоті. Не тому, що вони не можуть бачити, але й тому, що вони не хочуть бачити.

Ви маєте обов’язок до Мене, Моя улюблена армія послідовників, щоб допомогти Мені підготувати шлях для Мого майбутнього Божественного правління на землі.

Мені потрібна ваша допомога. Мені потрібні ваші молитви. Ваші молитви послаблять роботу антихриста, а також фальшивого пророка, який займе позицію в Святому Престолі в Римі.

Всі Мої діти повинні знати, що Я все прощаю. Навіть ті, які пов’язані з сатанинськими групами, про кого Я говорю, можуть бути врятовані від подальшого падіння вниз до брам Пекла.

Гріх може бути ослаблений через молитву. Вам не потрібно йти в бій і боротися з піднятими кулаками, все що вам потрібно зробити, це молитися.

Мій Новий Рай чудовий діти. Так багато підготовок було завершено з тими же чудесами, які були надані Адамові і Єві які вони відкинули через гріх. Все готово.

Ви, Мої послідовники, отримаєте гарний Новий Рай на землі, у якому Я буду царювати.

Тому що ви, це покоління, були обрані, щоб насолодитися цим Раєм, і ви не повинні зупинятися у своїй роботі, щоб допомогти Мені взяти всіх Моїх дітей зі Мною до Мого Славного Царства.

Мої діти знайте, однак, що лжепророк буде також готувати вас до подібного, що він, нібито, також готує вам аналогічне місце в Раю.

Його брехня захопить наївну групу Католицьких послідовників. Він представить прекрасну і люблячу зовнішню харизму, і всі Мої діти в Католицькій Церкві будуть збиті з пантелику.

Одною з ознак, на яку потрібно буде звернути вашу увагу – його гордість і зарозумілість, що ховається за зовнішньою удаваною скромністю. Так обдурені Мої діти будуть, що вони будуть думати, що він виняткова і чиста душа.

Він буде поводитися як справжній святий. Жодне слово з його вуст не буде піддаватися сумніву.

Він також, проявить, надприродні чуда, люди будуть миттєво вірити, що він може творити чудеса.

Будь-хто, хто виступить проти нього, – буде критикований і вважатиметься єретиком.

Всі подібні душі які звинувачені у „так званій” єресі, будуть кинуті вбік і осуджені.

Вся правда про Моє вчення буде перекручена. Все буде брехнею. Переслідування буде розвиватися повільно і буде тонким на перший погляд.

Мої справжні Священні Службовці повинні будуть проводити Служби Божі приватно, і в багатьох випадках не в Католицькій Церкві.

Вони повинні будуть проводити Служби Божі в сховищах. Діти, коли це станеться, ви не повинні втрачати надію. Це буде протягом короткого періоду часу.

Просто моліться за ті душі, які, в своїй обіцянці лжепророкові, забудуть про Пресвяту Трійцю, яка є головною основою, на якій Католицька Церква побудована.

Багато релігій слідують однієї особи Святої Трійці. Деякі шанують Отця, інші Сина, але всі вони є одне, дочка Моя.

Існує тільки один істинний Бог. Тобто Отець, Син і Святий Дух, три окремі особи і всі в одній божественній сутності. Усім релігіям буде надана найближчим часом правда, і багато приймуть цю святу тайну.

Йдіть за Мною до шляху порятунку, на вас, Мої послідовники, чекає славне майбутнє, але ви повинні залишатися сильними.

Цей рід вибраний для Мого Нового Раю на Землі.

Не відкидайте цей славний дар життя, який блищить у всій своїй красі. Жодна душа не захоче нічого іншого. Мій новий Рай на землі буде Ерою Миру і щастя без гріха.

Це божественна воля Отця Мого, і це була Його обіцянка людству з самого початку.

Будьте радісні і щасливі, бо це варте очікування діти.

Випробування які попереду, відійдуть на другий план, коли ви станете свідками Славного Царства, яке чекає на вас.

Я вас люблю діти. Я знаю, що ви любите Мене. Через це Я прошу вас, щоб показати любов до тих, хто сліпий до Мого Святого Духа.

Моліться за них при кожному зручному випадку, щоб вони могли бачити істину Моєї обіцянки знову, даної Людству, коли Я помер, щоб гарантувати вам вічне спасіння.

Ваш Люблячий Ісус

Спаситель всього Людства.

Bookmark the permalink.