• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Книга Істини

КНИГА ІСТИНИ ТО СУВІЙ З КНИГИ АПОКАЛІПСИСУ

Книга Істини була згадана у Святому Писанні в пророка Даниїла (Дан 10,21 також 12,4-9). Ми знаходимо тут віднесення до цієї таємничої Книги.

Архангел Гавриїл пояснює Даниїлові, що все, що лишилося йому оголошене про майбутнє і кінець часів, можна знайти в Книзі Істини.

Даниїлові було сказане, щоб запечатав Книгу, оскільки вона призначена на інший час – властиво на кінець часів.

Зміст Книги Істини став оголошеним також святому Івану Євангелісту, а він передав її в Книзі Апокаліпсису за допомогою символів і пророцтв, в тому числі Печаті.

Тепер Ісус Христос, Агнець Божий, ламає Печаті.

Книга Істини передана як Послання в одкровеннях Марії Божого Милосердя.

Книга Істини в даний час передається світу, щоби людство могло відчути любов Бога і бути проваджене до Істини, щоби знайти свободу (п’ятниця, 30 листопада 2012 року, год. 15.55).

“Поспішай тепер, Моя дитина, нести Послання, дані світу через Мого Сина, щоб рятувати грішників, які загублені. Мій Син має одну мету, а є нею рятування душ.

Не бійся, Моя дитина, оскільки ніщо, що говорить тобі Мій Син, не суперечить вченню Його найсвятішої Церкви на землі. Його дари для Моїх дітей є дуже особливі і Він дає їх для всіх душ на цей кінець часів. Такий щедрий і милосердний є Мій Син, що прагне вилити на грішників особливі Милості, щоб забезпечити їм спасіння.

Кожен, хто намагається стримати Мого Сина в Його Місії приготування світу на Його Повторний Прихід, буде затриманий Рукою Мого Передвічного Отця.

Ця Справа виявлення Книги Істини, коли Печаті ламаються, є для Мого Отця одна з найважливіших Місій на землі” (середа, 1 лютого 2012 року, год. 20.15).

knyga-istyny2

Книга Істини в різних мовах світу  http://theremnantarmy.info/

world_map_cr

globe.flags