• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Його престол було викрадено. Його ж владу – ні.

Його престол було викрадено. Його ж владу – ні.

Середа, 13 березня 2013 р. Божого 21:20

Моя ніжно люблена дочко, Мене засудили на смерть вдруге. Та зневага влади в Римі, яку ви сьогодні бачили, розриває Мене навпіл.

Коли я стояв перед Моїми палачами, обвинувачений в єресі і в сміливості говорити Правду, Мої апостоли втекли і їх ніде не знаходили. Ті, які йшли за Мною і прийняли Мою науку, зрадили Мене, коли Моє Слово було засуджене тими, хто був при владі. Вони почали втрачати довіру до Мене і сумніватись в Мені.

Дехто з Моїх послідовників повірили в те, що Мене звинувачують в єресі і що вони були оправдані.

Ті, хто Мене звинувачували, були настільки сильними, люди, які займали високі посади і які одягались в екзотичний одяг, які ходили і говорили з почуттям реальної влади, тож мало хто в них сумнівався.

Мене допитували, катували, сумнівались, насміхались, принижували і висміювали, коли Я говорив Правду.

Люди падали перед цими правителями – людьми з могутніми голосами, чий авторитет ніколи не ставився під сумнів. Мій голос став подібний на шепіт посеред ревіння тих, хто Мене звинувачував.

Єретик“ – кричали вони. Вони казали, що Я говорив злі слова, що хулив на Бога і хотів знищити Церкви. А потім, вони холоднокровно вбили Мене.

Все це мало чим відрізняється від того, як Я зараз намагаюсь, щоб Мій голос почули.

Коли намагаюсь попередити Моїх дітей про події, що про них Я тобі, дочко Моя, говорив останні два роки.

До Моїх будуть ставитись з презирством. В Моєму Слові будуть сумніватись. Сумніви буде полонити їх і врешті Мої апостоли втечуть, залишивши Мене на розтерзання вовкам.

Він, папа Бенедикт, буде продовжувати керувати Моїми послідовниками на дорозі до Істини. Я не покинув його і Я триматиму його близько свого серця і принесу йому розраду, якої він так потребує в ці страшні часи. Не допускайтесь помилки, вам була відкрита Істина.

Я вже розповідав вам, Мої послідовники, яким чином вас обмануть. Вам буде важко, так як ви повинні будете поставити під сумнів цього самозванця, який сидить в Домі Отця Мого.

Мій улюблений Папа Бенедикт XVI був переслідуваний і втік, як і було передбачено. Я не назначав цієї людини, яка стверджує, що йде в Ім’я Моє. 

Його престол було вкрадено. Його ж владу – ні.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.