• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Гріх аборту – це смертний гріх, винні у ньому будуть вічно горіти у вогні Пекла.

Гріх аборту – це смертний гріх, винні у ньому будуть вічно горіти у вогні Пекла.

Середа, 1 травня 2013 р. Божого 20:25

Моя люба дочко, те, що Я, Агнець Божий, втручаюсь за допомогою передання світові цих Послань, було передбачено.

Ті з вас, хто дотримується Слова Божого, повинні бути у мирі, Я не хочу, щоб ви трималися на відстані, тому що Я люблю вас.

Ви ніколи не повинні боятися Моєї Любові, навіть якщо гріх відмежовує вас від Мене. Я відкриваю очі всім, хто хоче бачити, і Моє Святе Слово закриє очі тим, хто відмовляється прийняти Мою Руку.

Я простягаю вам Мою Руку, Мої любі діти, щоб Я зміг завести вас у безпечне місце, далеко від стерв’ятників, які хочуть пожерти ваші душі.

Щодня, починаючи від сьогодні, ви будете чути багато волаючих голосів, які зажадають, щоб ви їх слухали. Вони представлять вам диявольську брехню і аргументи, замасковані медовими солодощами. Вони вмовлятимуть вас із нескінченним шквалом аргументів, щоб ви почули їхні міркування, в ім’я гуманних причин, які виправдовують гріх, вони не зупиняться, поки ви не приймете те, що вони хочуть змусити вас проковтнути.

Аборт, вбивство в очах Бога, нав’яжуть усім народам, що буде знаком непокори Отцю Вседержителю, Всевишньому Богу. Якщо ви виправдовуєте цю нечестиву мерзоту, ви винні у страшному гріху. Гріх аборту – це смертний гріх, винні у ньому будуть вічно горіт у вогні Пекла.

Ті з вас, хто відмовляється прийняти цю велику помилку, мають мало часу, щоб заслужити на спасіння. Бо, якщо ви не відвернулися від цього злодіяння, ви ніколи не побачите Лиця Бога, коли настане Судний день.

Вбивство – це одна з найсерйозніших дій непокори Богові, воно буде жорстоко каратися. Великий розкол людства почався. Ті, хто стоять на боці звіра і виправдовують все, що суперечить Божому Слову, буде відділений від своїх братів та сестер. Не недооцінюйте Моє Попередження. Приймаючи аборти, ви приймаєте навмисне вбивство дитини Божої. Якщо ви не відчуваєте каяття у вашій душі, то ви ніколи не побачите Мене. Я кину вас до пустелі.

Моя Любов і Моє Милосердя можуть бути великими. Я пробачу найбільш почорнілим душам, але без каяття, Мій вирок буде остаточним. Моє Покарання – вічне. Любіть Мене і Я буду піклуватися про вас. Знищивши життя іншої людини, створеної Любов’ю Мого Отця, ви втратите також і своє життя.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.