• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Горе всім вам, самозванцям, бо ви виходите не від Мене.

Горе всім вам, самозванцям, бо ви виходите не від Мене.

Середа, 4 грудня 2013 р. Божого 10:30

Моя ніжно улюблена дочко, знай, що кожне Слово, яке виходить з Моїх Уст, виходить з Уст Того, Хто послав Мене. Кожне попередження для світу, через ці Повідомлення, виходять від Того, Хто є Всемогутнім. Я приходжу в Ім’я Мого Отця, і Він посилає Мене приготувати шлях, щоб освятити Землю перед великим Днем Мого Другого Пришестя.

Тільки Мій Голос приносить вам новини про те, що бажає Мій Отець, щоб Його діти знали. Тільки ці Повідомлення, які відкрито проголошують Істину про двох безбожників, які розділять світ навпіл через велике відступництво. Ви ніде більше не почуєте Правду про Моє Друге Пришестя, бо жодному з вас не було дано Повноважень говорити на весь світ від імені Того, Хто створив вас.

В той час як справжній пророк кінцевих часів відкриває вам Правду, так і обманець піднесе свій голос, як ягня, яке говоритиме так, немов говорить Правдиве Слово Боже. Тоді як цар Землі – диявол – бореться проти втручання з Небес, сотні лжепророків появляться серед вас, і вони ніколи не скажуть вам Правду. Їхні видіння і слова, які виникають з їх власної уяви – і в багатьох випадках, під впливом злого духа – повідомлятимуть вам хороші речі, про які ви хочете почути. Вони заспокоять вас, коли ви шукатимете спокою, але вони введуть вас в оману. Вони говоритимуть про мир, там де не буде миру, про Істину, де буде єресь, про рясний врожай, коли там буде голод. Ви ніколи не почуєте Правду, бо ці брехуни не захочуть накликати на себе ваш гнів.

Правда готує вас до зустрічі з реальністю важких часів, передбачених в Книзі Мого Отця. Вона дається вам, щоб зробити вас сильними. Але лжепророки, які блукають поміж вами, заплутають вас і скажуть вам, що всі речі є хороші – в той час як вони є погані, і святі – коли вони не є такими. Вони захищатимуть вовків, які хочуть пожерти душі Божих дітей. Їхні слова любові і їх цитати зі Святого Письма слугуватимуть лише для того, щоб обманути вас. Тим не менш, багато з вас швидше приймуть брехню, ніж матимуть справу з Правдою.

Горе всім вам, самозванцям, бо ви виходите не від Мене. Коли ви прийдете до Мене і скажете: „Але Ісусе, все, що ми хотіли зробити – це поширювати Добру Новину“, – Я відкину вас, і вас виженуть. Ви зрадили Мене, говорячи неправду про місії, які ніколи не були поручені вам. Ви відкидаєте Мене, суперечуючи Мені, коли ви прилюдно оголошуєте, що Моє Слово є брехнею.

Ніколи не намагайтеся стати на шляху Божого Уряду, бо Небеса відкриються, і ви будете першими повалені разом із лжепророком і звіром в останній день. Покарання осягне всіх тих, хто стверджує, що прийшов в Моє Ім’я, і хто служить лише одній меті – змінювати і перешкоджати Слову Божому. В той час, як Битва Армагеддону наближається і ця люта війна, організована армією Сатани проти Божих дітей, ви повинні відійти в сторону, прямо зараз, бо якщо ви цього не зробите, ви зустрінетесь з Божим Гнівом, і ніякого Милосердя не буде показано ні вам, ні тим, хто проковтне брехню, яка виходить з ваших уст для того, щоб кинути виклик Істині.

Ваш Спаситель

Ісус Христос.

 

Bookmark the permalink.