• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Горе тим Християнам, які покинули Мене на користь поганства н’ю-ейдж.

Горе тим Християнам, які покинули Мене на користь поганства н’ю-ейдж.

Вівторок, 24 вересня 2013 р. Божого 22:44

Моя ніжно улюблена донечко, кожна жива душа має потужний інстинкт шукати Бога у своєму житті. Тим, хто віднайшов любов до Бога в її найбільш чистому виді даний цей Дар, через їхнє смирення і прийняття того факту, що уся Слава належить Богові.

Погани, з іншого боку, у своєму прагненні до духовного миру, шукають Творіння Істинного Бога, а не їхнього Творця. Замість того, щоб покладатися на Бога, Мого Отця, Всемогутнього, Творця всього, вони простягаються ниць перед неправдивими ідолами, враховуючи чудеса, які Він він створив для світу, – Землю, сонце, місяць і зірки. Вони обожнюють ці великі чудеса і вірять, що роблячи так, вони отримають велику силу. Вони шукають форми духовного просвітлення, яке, як вони сподіваються, принесе їм задоволення і мир. Тоді багато хто, через медитацію і йогу, відкривають свої уми і душі, дозволяючи злому духові нашкодити їм. Вони помилково вірять, що якась інша сила, інша, ніж та, яка виходить від Бога Всевишнього, може принести їм мир, якого вони жадають.

Знайте тепер, що є тільки один Бог. Будь-яка інша форма поклоніння рівнозначна поганству. Це не має значення, що вони говорять чи як вони виправдовують свої вчинки, вони запрошують Сатану оволодіти їхніми душами, і як тільки він отримає до них доступ, він і демони, яких він посилає, не залишать ті душі в спокої. Вони мучитимуть ці душі, наповнюватимуть їх брехнею і робитимуть, щоб вони вірили, що наділені даром. Деякі вірять, що вони можуть зціляти інших, через такі практики, як Рейкі (Reiki), – коли те, що вони роблять замість цього – це заражають інших, в тому числі невинних. Коли погани співають, щоб притягнути духовні дари, вони говорять, що це приносить їм мир. Хоча багато вірить в це, знайте, що впродовж короткого періоду часу – як тільки злий дух ввійде в їхні уми – вони будуть схвильовані і не знайдуть ніякого перепочинку. Вони постійно шукають усякого задоволення відчуттів, і все, що вони натомість отримають, це темряву душі.

Поганство приносить страшне занепокоєння, і в країнах, де погани взивають до неправдивих богів, вони накликають на себе Гнів Мого Отця. Багато таких душ не розуміють, що вони роблять, але упізнаєте їх по тому, як вони прикрашатимуть свої тіла, вважаючи себе священними посудинами в очах неправдивих ідолів, стверджуючи, що вони їм поклоняються. Там відсутня любов, смирення чи особисті жертви заради добра інших, тому що вони поклоняються тільки почуттям. Вони не розуміють, що їхні душі це дар від Бога, і тому вони віддають їх в прагненні до досконалості, якої їм ніколи не досягти.

Під час Попередження Я пробуджу в цих душах Істину про те, Кому вони належать. Моліться, щоб вони прийняли Мою Руку Милосердя. Горе тим Християнам, які залишили Мене на користь поганства н’ю-ейдж. Це ті, які не бажають Мого Милосердя і вважали б за краще займатися нісенітницею, тому що вона живить їх самолюбство, коли вони вірять, що мають силу контролювати духовні справи. В той час, як вони шукають особистої досконалості в цей спосіб, вони повністю від’єднали себе від Бога. Роблячи так, вони відкрили двері лукавому, який спокусить і загіпнотизує їх через привабливість забобонних обіцянок, які приводять їхні душі до пустелі, де Любов Божа не може процвітати.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.