• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Фальшивий пророк незабаром займе місце в Римі.

Фальшивий пророк незабаром займе місце в Римі.

Неділя, 17 лютого 2013 р. Божого 19:00 

Моя щиро улюблена дочко, розкол у католицькій Церкві, як і передбачалося, буде тепер виставлено на показ усьому світу, щоби він його побачив.

Відхід Мого щиро улюбленого Святого Вікарія, Папи Бенедикта XVI, означає початок кінця.

Упродовж останніх двох років Я намагаюся через тебе, Мого обраного пророка, підготувати Мою Церкву на землі до цієї сумної події.

Масонська еліта перехопила владу над Моєю Церквою і буде нав’язувати католикам найбільш підступну брехню. Ключі Риму знаходяться зараз в Моїх руках, вони були передані Мені Моїм Отцем.

Я керуватиму всіма Моїми послідовниками, щоби Правда була збережена, і Моє Святе Слово залишилось недоторканим.

Фальшивий пророк незабаром займе місце в Римі, а Моє Слово, так само, як це було за Мого часу на землі, буде визнано єриссю.

Не допускайтесь цієї помилки, бо обман буде поданий світові так, ніби нова влада представляє Правду, ти, Моя дочко, будеш жахливо страждати в Моє Святе Ім’я, як і пророки, що були перед тобою.

Мої послідовники повинні зберігати спокій і молитися за спасіння всіх моїх найсвятіших слуг, які будуть залучені до цієї гидоти.

Я закликаю їх реагувати наступним чином:

Чиніть згідно з Моїм Навчанням.

Ніколи не відступайте від Божого Слова.

Залишайтеся вірними своїм святим обов’язкам і надавайте Святі Таїнства так, як були навчені Мною.

Вчення католицької Церкви, засноване Моїм Апостолом Петром, залишиться непогрішним[1]. Тепер це зміниться, коли основа похитнеться через ті зміни, що надходять.

Незабаром ви вже не впізнаєте Мою Церкву і будете почуватись дуже ніяково, коли станете свідками того, як Моє Святе Слово буде сфальсифіковане.

Ваш Ісус.

[1] Даниїла 8, 9-13 прим. перекладача

Bookmark the permalink.