• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Діва Марія: Решта армії Христа Восторжествує.

Діва Марія: Решта армії Христа Восторжествує.

Четвер, 31 січня 2013 р. Божого 15:30

Мої дорогі діти Божі, Я – ваша Небесна Матінка, Мати Милосердя, Матір Спасіння. Ви – Мої дорогі діти і Я охоплюю вас всіх Мої омофором спасіння, коли ваші втомлені душі змагаються з болем.

Моліться, Мої діти, до Мого Сина з повнотою віри і довіри Його Милосердю. Він ніколи не підведе вас. У той час, коли ви терпите біль і смуток, бо знаєте правду і відчуваєте себе нещасними через несправедливості, що бачите навколо вас, ви повинні зберегти спокій. Адже ви оточені Любов’ю Бога, Мого Отця й благословенні Благодаттю Мого Сина, котрими Він вас обдаровує, завдяки яким збагачує ваші душі.

Ви не можете дозволити страху і тривогам відвернути вас від тієї ролі, яку Мій Син призначив для вас. Решта (останок) армії Христа восторжествує і на своєму шляху збере мільярди душ, які представить перед Божим Престолом. Яке велике благословення ви отримали! Ті з вас, хто буде провадити і допомагати Молитовним Групам Мого Сина, врятують мільярди душ. Ці молитви, як ніякі інші, були надані людству як Дар, з котрим пов’язані особливі Милості.

Ви не знаєте, що душ, які ви допомагаєте рятувати, є в тридцять разів більше, коли ви відмовляєте ці молитви. Вони дають вам можливість потішити Мого Сина збільшенням і зміцненням числа тих душ, яких Він прагне, щоби виконати Свій План Спасіння.

Дякую за відповідь на прохання Мого Сина з Небес. Упродовж останніх двох тижнів ви отримали Багато Милостей. Плоди цієї Благодаті стануть для вас виразнішими, коли ви будете просуватися вперед на Дорозі Правди до вічного життя.

Ваша любляча Мати,

Матір Спасіння.

Bookmark the permalink.