• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Діва Марія: Мій дар, щоб перемогти і знищити змія (сатану).

Вівторок 29 листопада 2011 р. Божого 21:00

Моя дитино, скажи всім послідовникам Мого Улюбленого Сина Ісуса Христа, що вони мають шукати Мій Захист у всі часи. Дні сатани підходять швидко до кінця, і багато дітей є вразливі до його спокус.

Просячи Мене про Захист і Мої Особливі Милості, отримаєте впевненість, що сатана не скривдить Моїх дітей, а ні не відверне їх від Мого Сина.

Кожен сьогодні є мішенню сатани, бо він блукає скрізь шукаючи загибелі душ. Його атаки є найбільш порочними, коли Ви є побожними послідовниками Бога, і коли у вас є сильна віра. Його ненависть до таких душ змусить їх відчувати біль і сум’яття.

Він, обманщик має тільки одну мету, і це – спокусити всі душі для того, щоби вони слідували за ним, щоби він міг знищити їх шанси на вічне спасіння.

Моліться у будь-який момент про Мій Захист від лукавого. Я отримала Великий Подарунок від мого Небесного Отця, щоби перемогти і знищити змія (сатану).

Коли ви звертаєтеся до Мене за допомогою, Я завжди допоможу вам повернутися до Мого Сина для розради, якої ви так відчайдушно прагнете і яка заспокоїть вашу душу.

Моліться, моліться, моліться та відмовляйте Мою Святу Вервицю, бо це наймогутніша зброя, щоби тримати вас подалі від сатани, щоби він не знищив ваше життя.

Дякую за відповідь на Мій Заклик, Моя дитино, бо Мені потрібно нагадувати тобі про невідкладність шукати Моєї Допомоги, тому що перебуваєш під лютим атаком на даному етапі цієї місії.

Іди з миром.

Твоя Небесна Мама

Марія Цариця Небес

Bookmark the permalink.