• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Чотирма частинами світу Я називаю чотири великі імперії – США, Росію, Європу і Китай.

Чотирма частинами світу Я називаю чотири великі імперії – США, Росію, Європу і Китай.

Вівторок, 24 вересня 2013 р. Божого 11:18

Моя ніжно улюблена донечко, чотирма частинами світу Я називаю чотири великі імперії – США, Росію, Європу і Китай. Усі передбачені пророцтва будуть стосуватися цих сил, навколо яких відбуватимуться усі потрясіння в релігійних і політичних структурах.

Сирія і Єгипет, через заворушення у цих країнах, стануть прискоренням великої війни, в яку будуть втягнуті чотири великі держави. Кожна з цих сил буде пов’язана з планами створити єдиний режим, який будуть використовувати для управління світовим багатством і населенням.

Релігійна війна матиме ключове значення для цього контролю, а призначені керівники у Моїх Християнських Церквах будуть подолані і знищені задля підготовки до приходу звіра, котрий контролюватиме усі чотири імперії. Жодному з правителів, хто кидає виклик Божому Слову, або хто намагається знищити Його дітей, Бог не дасть влади забирати силою тих, чиї імена записані у Книзі Життя.

І хоча Я говорю про Християн і їхню потребу залишатися вірними Мені, Я також звертаюся до Євреїв, тому що їхній заступник, Архангел Михаїл, стежитиме за ними і допомагатиме їм витримати переслідування, яке їм також доведеться витерпіти, як обраному народу Божому.

Божий План був створений і всі ангели і святі на Небесах готуються зараз, щоб допомогти Мені у Моїй Місії об’єднати усіх і захистити тих, хто любить Мене, від великого обману, який був розроблений, щоб обманути світ. Ніколи раніше злоба проти Бога ще не була так координована людською расою, як сьогодні. Ще ніколи смертна людина не була здатна спричиняти так багато страждань, за допомогою захоплення влади, щоб контролювати світ, як у цей момент історії.

Велике переслідування Божих дітей, створене сатаною, разом із старанною підтримкою зла, голодними до влади чоловіками і жінками, на високих владних посадах, зараз розгортається перед вашими очима. Проте багато з вас цього не бачать, тому що ви були обмануті.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.