• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Бог Отець: Я знаю, що план абортів у всьому світі контролює одна група.

Бог Отець: Я знаю, що план абортів у всьому світі контролює одна група.

Четвер, 4 Липня 2013 р. Божого 18:40

Моя дорога донечко, прийшов Мій Час силою втрутитися у світ, у час великих гріхів проти Мене. Моє Терпіння випробовується і Мій Гнів зростає, коли Я бачу найбільші зневаги проти Мене.

Як Творець усього живого, Я Є Творцем Життя. Я Творю його як Я хочу, і Я закінчую його відповідно до Моєї Святої Волі. Саме тоді, коли людина намагається протистояти Моїй Волі, Я завдам удару у відповідь, тому що Я не стерплю такої нечестивості.

Ті, хто вбиває Моїх дітей, ви втратите свої життя. Я заберу ваше життя, і не лише у тілі, а й в дусі. Ви не отримаєте Вічного життя. Життя, яке ви відняли, стане вашим падінням. Ваша кара буде око за око.

Стережіться ті, хто продовжує руйнувати життя у будь-якій формі. Я знаю, що ви робите. Я знаю, що план абортів у всьому світі перебуває під контролем однієї групи. Я знаю, що ті країни, які поспішають ухвалити мерзенне законодавство, аби виправдати аборт, просто маріонетки. Їх смикають за нитки, і вони танцюють під дудку Однієї Всесвітньої Групи, яка кориться тільки одному володарю. Вони вірні звірові, головний план якого, знищити сотні мільйонів життів, чого він досягає через гріх аборту. Ненароджені стають легкою мішенню в їхніх очах. Вони використовують аборт, щоб знищити Мої закони, і найбільший Дар, який Я заповів людині – Дар Життя.

Мене ранить пихатість людини, яка нерозривно пов’язана зі звіром та тими, кого він обманює. Моя Любов є сильна, але ваші злі наміри знищити те, що належить Мені, буде так різко зупинено, що ви криком будете благати про своє життя. Ви отримаєте невелике Милосердя, лише якщо зараз звернетесь до Мене через Дар Примирення (Таїнство Сповіді). Кожен з вас, хто виправдовує, пропагує чи бере будь-яку пряму участь у перериванні життя ненароджених дітей, буде страждати від такої самої кари. Якщо знищите невинні життя, то позбудетесь свого власного життя. Я так довго, у жахливому болю, спостерігав, як ви ображаєте Мене. Ваш час сплив, і тепер ви будете суворо покарані за цей тяжкий злочин проти Моєї Божественності.

Пам’ятайте, що у вас залишилося небагато часу, щоб зупинити прийняття абортів. Мій Гнів найближчим часом виллється у чотирьох кінцях Землі. Саме через гріх аборту, людина терпітиме найгіршу кару. Це суворе покарання не омине жодної країни. Тільки ті, хто не дозволяє аборти, уникнуть страшної кари, яку Я скину на світ.

Жодна людина не має права йти проти Мене, Творця життя. Ніхто. Той, хто наважується кидати Мені виклик, імітуючи Мене у відбиранні життя, буде позбавлений будь-якого життя.

Ваш Отець

Бог Всевишній.

Bookmark the permalink.