• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Бог Отець: Я терпеливо чекав протягом дуже довгого часу, щоб знову зібрати Моїх дітей у Моїй Святій Волі.

Бог Отець: Я терпеливо чекав протягом дуже довгого часу, щоб знову зібрати Моїх дітей у Моїй Святій Волі.

Понеділок, 27 січня 2014 р. Божого 17:18

Моя найдорожча дочко, як часто ти боїшся, коли це зовсім непотрібно. Коли Я даю світові Дар такого масштабу, то це робиться з почуття обов’язку, яке підтверджується Моєю Великою Любов’ю до всіх Моїх дітей.

Я попереджаю тебе для того, щоб захистити усіх вас. Я відкриваю тобі частину Себе в кожному окремому Повідомленні, яке Я даю тобі для світу. Тобі, Моя дочко, Я показую Мою велику тугу стати ближче до Моїх дітей. Я показую тобі Моє Співчуття, Мою Радість, Моє Несхвалення, Мій Гнів, Мою Любов і Моє Милосердя. Чому ж тоді, коли Я звертаюсь таким чином, ти все ж боїшся Мене? Ти ніколи не повинна боятися Отця, Який любить усіх Своїх нащадків і особливо грішників, які відкрито переступають всі Закони, дані вам Мною для того, щоб привернути людство в Мою Ласку.

Діти, будьте готові прийняти Моє Велике Милосердя. Відкрийте свої серця, щоб вітати Мене, вашого люблячого Отця. Підготуйтесь, щоб зустрічати Мене і звертайтесь до Мене кожного разу, коли страх підкрадається у ваші думки, коли ви намагаєтеся зрозуміти і прийняти ці Повідомлення. Ці Повідомлення є унікальними. Вони представлені світу Пресвятою Трійцею. Вони вважаються Мною як найважливіша Місія на Землі з того часу, як Я послав Свого Єдинородного Сина, щоб відкупити вас.

Це Моє Слово повинно бути прийняте із добрим і вдячним серцем. Вітайте Мої Слова. Будьте задоволені знанням того, що все, що є, залишається і завжди буде залишатися у Моїй Владі. Я Є все, що Є і що Буде. Всі рішення щодо майбутнього людства і долі прийдешнього світу залишаються за Мною. Я б ніколи навмисно не лякав вас, діти. Все, що Я буду робити – готувати вас до Мого Нового Царства, так щоб ви були гідні увійти до нього – туди, де не буде більше горя і печалі.

Перебувайте в мирі, Мої прекрасні, улюблені діти. Ви все для Мене. Я маю на увазі всіх вас. Всіх грішників. Всіх тих, які не визнають Мене. Всіх тих, які обожнюють Сатану. Всіх Моїх вірних дітей. Тих, чиї душі були вкрадені. Ви належите Мені, тільки Мені. Я не дозволю жодній душі проігнорувати цю Мою останню спробу підготувати світ до Другого Пришестя Мого Улюбленого Сина.

Кожного з вас торкнеться Моя Рука Милосердя. Дозвольте Мені відкрити ваші серця, щоб Моя Рука благословила вас.

Скажіть Мені: „Найдорожчий Отче, простягни Твою Руку Милосердя і доторкнися мого тіла і душі. Амінь“. Я негайно відповім на ваш заклик.

Йдіть вперед, Мої діти, і перебувайте в мирі, тому що Моє Втручання буде вашою спасаючою Благодаттю, яким би важким не було майбутнє. Я буду чекати, щоб відкрити Двері в Мій Новий Рай, з Любов’ю в Моєму Серці, в той час як Я буду кликати вас прийти до Мене, вашого Отця.

Я терпеливо чекав протягом дуже довгого часу, щоб знову зібрати Моїх дітей у Моїй Святій Волі. Цей день близький, і Моє Серце радіє в очікуванні того моменту, коли людина повернеться до свого законного місця біля Мене.

Ваш люблячий Отець

Бог Всевишній.

Bookmark the permalink.