• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Бог Отець: Влада Пресвятої Трійці є поза межами втручання людини.

Бог Отець: Влада Пресвятої Трійці є поза межами втручання людини.

Середа, 11 червня 2014 року, 12:25

Моя найдорожча донечко, Моїм Бажанням є, щоб кожен з вас відповів на Заклик Пресвятої Трійці в цей час. Влада Пресвятої Трійці є поза межами втручання людини і завдяки Благодаті Моєї Любові Я тягнуся до людства, щоб проголосити йому Правду.

Не бійтеся вашого Отця, бо Я Є ваш, а ви — Мої. Вся Влада знаходиться в Моїх Руках, і Я роблю виняток для багатьох, щоб об’єднати світ. Багато душ є байдужими до Мене. Вони уникають Мене, заперечують Моє Існування і ображають Мою Божественність, розміщуючи фальшивих божків, зроблених з розплавленого золота, переді Мною. Все, що зроблене з глини, буде замінене оновленим буттям. Ніщо на цій Землі не вічне. Усе знову перетворюється в пил. Все, що є вічним, не з вашого світу. Я створив людину на Мою Подобу. Я вдихнув у вас життя, і ви можете дихати, і саме Я Той, Хто забере його назад. Все починається і закінчується з Мене, і ніхто не може і не буде диктувати те, як Я буду об’єднувати Моїх дітей. Це Моє завдання — а не ваше. Мої плани по спасінню душ — і добрих, і поганих, і мерзенних — не будуть зруйновані. Можливо будуть пошкоджені, але ніколи не будуть зруйновані, бо все, що Я кажу — станеться, і все, що Я бажаю – збудеться.

Я знаю кожного з вас, бо ви народилися з Моєї Любові. Якими б не були ваші обставини, вони виникли з Божественного Провидіння, і це є причиною всього. Ті з вас, хто не знає Мене – ви також Мої, тому що Я створив вас. Ви не еволюціонували з інших видів. Вірити в таке – значить обманювати себе, і це служить тільки засобом, засадженим у ваші серця обманщиком для того, щоб ви відреклися від Мене. Зрікаючись Мене, вашого Вічного Отця, ви зрікаєтесь Вічного Спасіння. А, заперечуючи Істину Мого Існування, ви відділите себе від існування вічної слави.

Усе Милосердя – Моє. Я щедро виливаю Моє Милосердя на тих, чиї серця чисті; у кого є в душі любов, тому що вони дозволили Мені увійти в них. Головною перешкодою для отримання Вічного Життя є людська гординя. Гординя є найбільшим бар’єром на шляху об’єднання зі Мною. Ви можете знати Мене через Мого Сина; розуміти Моє Слово, але не практикувати в житті те, чому вас навчили. Любов виходить від Мене. Коли гординя вселяється в душу, любов у ній помирає і замінюється ненавистю. Гординя походить від Сатани, і викликає в Мене огиду, а також і смуток.

Дозвольте Мені любити вас – прийміть Моє Слово та Дари, які Я дав світу через найбільшу Жертву смерті Мого Сина на Хресті. Я дав вам життя. Я дав вам Себе через Явлення Мого Сина. Я смиренно принизив Себе перед вами для того, щоб перемогти гріх гордині. Я навчав вас через пророків. Я дав вам дар свободи волі, але ви зловживали ним, щоб задовольнити свою власну похіть і бажання. Дар свободи волі має подвійну мету – дати вам свободу вибору, щоби ви приходили до Мене не зі страху, а з любові; а також перемогти владу диявола. Ваша свобода волі — це те, що сатана жадає найбільше, і він буде використовувати всякий обман, щоб змусити вас віддати її йому. Коли душі роблять це через гріх гордині, практики Нової Ери та окультизму, вони стають рабами лукавого. Тоді він буде проявляти в цих душах, що віддали йому свободу волі, кожну зі своїх рис. Ви пізнаєте їх по їхній поведінці. І одною з ознак, що їх свобода волі віддана лукавому, є те, що ці душі постійно прагнуть публічно висміяти Мого Сина, Ісуса Христа, і Його Мати, Непорочну Діву Марію, Матір Світу. Сатана ненавидить їх обох.

Якщо, натомість, ви використовуєте свободу волі, яку Я дав вам, на благо вашої душі і для любові один до одного, вона стає потужним засобом, щоб зменшити владу Сатани. Але ті душі, які віддають дар свободи волі Мені, через Мого Сина, Ісуса Христа, дають Мені наймогутніший дар зі всіх. Бо завдяки цим душам Я переможу лукавого, і вони є засобами, за допомогою яких Я зможу спасти душі тих, хто повністю відділився від Мене.

Це Моя Обітниця. Я спасу душі навіть у зовсім безнадійних випадках завдяки жертвам тих, хто віддає Мені цей дар своєї свободи волі через Мого Сина, Ісуса Христа.

Ваш Вічний Отець

Бог Всевишній.

Bookmark the permalink.