• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Бог Отець: Вільна воля, дана людству, призвела до того, що багато Моїх дітей віддалилися від Мене.

Бог Отець: Вільна воля, дана людству, призвела до того, що багато Моїх дітей віддалилися від Мене.

Вівторок, 21 січня 2014 р. Божого 15:44

Моя найдорожча дочко, Моя Воля звершиться, так як час, коли у людини є вільний вибір робити те, що відповідає її власним бажанням, добігає до кінця.

Я дав людині свободу волі. Це є Дар. Я заповів цей Дар, поряд з багатьма іншими, Моїм дітям. Хоча їхнім вибором є слідувати власній волі, а не тому, що Я бажав для них – Я все одно поважаю їхню свободу волі.

Я люблю Моїх дітей без будь-яких умов. Я не можу їх не любити, хоча вони й ображають Мене так часто. Вільна воля, дана людству, призвела до того, що багато Моїх дітей віддалилися від Мене, піддавшись на щоденні спокусливі обіцянки, коли вони прагнуть краси, багатства, слави і влади – всього того, що відводить їх від Мене.

Я – їх Порятунок, але вони не розуміють цього. У Мені вони знайдуть початок і кінець усього, що може принести їм задоволення, мир і любов.

Хоча лукавий використав свободу волі, яку Я дав людям, щоб спокусити їх, Я заберу всіх грішників назад у Моє Царство, коли вони зрозуміють, що все, чого вони прагнули, щоб отримати мир, не задовольнило їх. Наближається час для сповнення Мого Царства. Я Обіцяю вам, що душі вважатимуть за необхідне для себе поспішити до Мене, їх люблячого Отця, коли прийде час. Тоді вони скинуть павутину зі своїх очей, затверділі оболонки зі своїх сердець і темряву зі своїх душ, і шукатимуть Мене.

Мої діти, завжди вірте в Мою Велику Любов до кожного з вас, бо хіба може бути інакше? Ви – Мої, як гілка, як частинка Мого Серця. Відштовхнути вас і прогнати – це як втратити частинку Себе. Тому, коли Я зроблю останній Заклик після здійснення всіх заходів, щоб завоювати ваші серця, поспішайте. Я чекатиму. Я візьму вас і заберу в Моє Святе Царство, геть від усього зла.

Того дня ви забудете свою волю і будете оповиті зі Мною, тому що вона буде безкорисливою для вас, не цікавитиме вас, бо коли ви прийдете до дому до Мене, ми будемо об’єднані як одне ціле.

Ваш любимий Отець

Бог Всевишній.

Bookmark the permalink.