• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Бог Отець: Сатана і його демони рекрутували дуже велику армію.

Бог Отець: Сатана і його демони рекрутували дуже велику армію.

Вівторок, 8 жовтня 2013 р. Божого 15:40

Моя дорога дочко, Моя Божественна Сила надається всім Моїм дітям, які звертаються до Мене – через Мого Сина — з проханням підтримати їх в ці часи великих випробувань на Землі.

Гріх є настільки поширеним, що Мій Син тепер переживає таку ж Агонію, яку він терпів за кожного з вас на Хресті. Гріх настільки розповсюдився, що ви всі стали несприйнятливими до нього і до зла, яке він випромінює. Мої діти, ви повинні прийти до Мене і ніколи не зупинятися у вашому прагненні миру і любові. Ніколи не думайте, що я не почую ваші голоси, які взивають до Мене, незалежно від того, якими малими ви б не були.

Друге Пришестя Мого Сина викличе велике спустошення, поділ, недовіру, ненависть і смуток, оскільки Істина Мого Святого Слова буде відкинута в сторону. Сатана і його демони завербували дуже велику армію – настільки велику і потужну, що якби ви могли побачити, як вона формувалась, ви б не повірили в це. Ця армія контролює інформацію, яку вам, Мої діти, повідомлятимуть публічно. Відтепер дуже рідко вам казатимуть Правду. Я маю на увазі Правду, відповідну Моєму Найсвятішому Завіту.

Всі питання, що стосуються світу, в якому ви живете, не будуть по-справжньому відкриті вам, в той час, як ви станете свідками воєн, навмисно створених, щоб знищити Мій народ. Жодна з цих воєн не буде на благо людини і не буде справедливою. Моє Слово, дане світові, починаючи з першого пророка, яке виявило Мої Бажання, більше не буде прийматися серйозно. Слово, принесене вам Моїм Сином, Ісусом Христом, буде зневажене і перекручене, щоб виправдати брехню.

Настав час для всіх тих, хто покликаний на служіння Моєму Синові, зберігати пильність. Ви не можете ігнорувати цей Мій заклик до людства. Я, через Мого Сина, прошу вас залишатися разом, в єдності з Ним у всі часи. Ви, діти Мої, є першою мішенню Сатани, так як він не заспокоїться, поки спершу не захопить Церкву Мого Сина на Землі. Без Церкви Мого Сина він не зможе отримати душі, яких він жадає найбільше. Вам, діти Мої, завдаватиме болю і мук звір – антихрист – якщо ви піддастеся тиску, який змусить вас прийняти нову фальшиву доктрину, яка в даний час ретельно і безжалісно готується.

Я, Отець усіх вас, Бог Всевишній, хочу, щоб стало відомо, що антихрист ось-ось буде прийнятий Моїми ворогами в таємних ритуалах. В даний час він приведений до присяги за прихованими стінами, у місцях, призначених для Поклоніння Моєму Синові. Церковна масонерія, свідком якої ви зараз станете, відіграє важливу роль у цій мерзоті. На жаль, все це має статися до того, як буде звершений Мій Завіт забрати всіх Моїх дітей назад до Раю, який Я створив для них на початку часів.

Ті з вас, хто обраний Мною, маєте обов’язок – завжди визнавати Істину, для того, щоб ви могли допомогти Моєму Синові спасти інші душі, які дадуть клятву йти за звіром.

Образ Мого Сина, поширений по всьому світі, незабаром буде замінений зображенням лжепророка. Його зображенню, замість Мого Сина, будуть поклонятися в першу чергу. Потім появляться великі, різних форматів, зображення звіра, число якого, 666, буде вмонтоване в кожен знак, яким він відмітить нічого не підозрюючий світ. Ви побачите цей знак, прихований в тих нечестивих предметах, які люди будуть носити з собою так само, як святі речі. Буде розроблена нова форма вервички, щоб поклонятися новому союзу світових церков, який незабаром буде проголошено. Введення нової світової релігії буде відзначене тим, що святі молитовники, медалики, парамани, вервички, Хрести будуть взяті і осквернені, щоб бути талісманами.

Кожен любитиме антихриста, так як він, з одного боку, буде представляти світ поза релігією, але через те, що він буде прийнятий фальшивим самозванцем у Церкві Мого Сина на землі, буде здаватись, що він представляє все, що є святим у світі.

Мої діти, не дозволяйте новинам про ці події викликати у вас душевний біль, тому що коли ви слухаєте Мене і слідуєте Шляхом Мого Сина, Я врятую вас від більшості майбутніх духовних переслідувань, які прийдуть. Ваша прихильність до цих Повідомлень буде, час від часу, слабшати через напади Сатани. Деякі з вас відійдуть. Деякі будуть сумніватися. Але переважна більшість з вас залишиться вірною Мені, і Я даруватиму вам великі Ласки і Благодаті за ваш послух.

Я люблю вас, діти. Я буду милосердний до вас, і коли ви попросите Мене, через Мого Сина, заспокоїти ваші серця, допомогти вам залишатися в мирі і йти з довірою до воріт Мого Нового Раю, Я відповім на ваш заклик.

Ваш люблячий Отець

Всевишній Бог.

Bookmark the permalink.