• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Бог Отець: Останній посланець, щоб звістити про Друге Пришестя

Бог Отець: Останній посланець, щоб звістити про Друге Пришестя

Понеділок, 16 січня 2012 р. Божого 13:20

Моя дочко, коли Я посилаю пророків у світ, вони як правило, будуть тими, кого ви найменше очікуєте що вони ними є.

Ніколи ви не знайдете їх у вищих ешелонах Моєї Церкви. Також вони не будуть зовні найбільш святими душами. У багатьох випадках вони не будуть гідні цього особливого дару.

І все ж Я вибрав недосконалі душі від незвичайних, але з простих верств суспільства, щоб Я міг сформувати їх у істоти що Я так бажаю.

Мої пророки кінцевих часів не є винятком. Вони не приймаються легко. Як і на початку, коли Я вперше послав Моїх пророків підготувати людство до приходу Мого Улюбленого Сина, Ісуса Христа, Месію, для них це виявилося складним щоб почути.

Голоси Моїх справжніх посланців кінцевих часів не будуть почуті на початку їхньої місії. Проте з часом вони будуть визнані. Бо це буде Мій голос, який стане легко розпізнати.

Ви, дочко Моя, є кінцевою посланницею надісланою провістити прихід Мого Улюбленого Сина, Ісуса Христа та Його довгоочікуваного Другого Пришестя.

Це лякає вас і, часом, це дуже важко сприйняти. Тим не менше, це правда.

Ця робота, коли вам будуть надані божественні повідомлення підготувати залишки Моєї Церкви на землі для Другого Пришестя, буде складною.

Хоча Я вибрав багато вибраних душ до цих пір, і буду продовжувати спілкуватися з ними на благо всього людства, їх доля буде легшою.

Ваша ноша буде вельми важкою, і ви будете переслідувані через це.

Я благословляю вас благодаттю Мого Небесного Царства .

Ви будете рухатися вперед, як вибраний інструмент для додання Мого Пресвятого слова у світі.

Ця робота буде захищеною у всі часи.

Так, ви будете атаковані майже щодня, але знайте це. Якщо б ця робота не була такою важливою як ви думаєте, вона могла б залишитися непоміченою сатаною і його панування занепалих ангелів?

Вони, Моя дочко, проникли на землю і потрапили у багатьох випадках, нічого не підозрюючих сердець і душ багатьох Моїх дітей.

Свята стежка вашої роботи, кінцевого посланника посланого на землю, щоб допомогти врятувати людство від остаточного захоплення сатани, було передбачене в Писанні.

Світ чекав на ці інструкції Мого Святого командування.

Багато лжепророків намагатимуться заблокувати це, Моє Святе Слово, через поширення брехні і плутанини.

Ці повідомлення будуть допитані і розглянуті Моєю Церквою на наявність помилок. І все ж вони надають тільки правду.

Велика частина правди, ігнорується Моїми Церквами впродовж століть, і це виникне знову.

Більше одкровень щодо правди вашого вічного життя діти, відкриється вам.

Ця робота буде викликати обурення Моя дочко. На вас будуть вилиті глузування,будуть дивитися зверхньо і заблокують у всіх відносинах які лише можна собі уявити.

Для тих, хто вагаються з істини, даної вам, заключному пророкові останніх часів, почуйте тепер Моє прохання.

Ви повинні попросити у Мене дар Святого Духа, перш ніж ви зможете відкрити вуха, щоб чути Мій голос. Щоб бачити істину Мого святого слова та інструкції, які Я дам всім вам, щоб ви могли мати вічне життя.

Мої слова будуть простими, щоб кожен чоловік, жінка і дитина могли слідувати Моєму святому слову. Але ви повинні знати це. Хоча буде багато любові і світла крізь Мої слова також буде і атмосфера божественної влади яку буде неможливо ігнорувати.

Саме таким чином ви будете знати, що це Я, ваш Бог, Вічний Отець, хто говорить. Моя любов охопить ваші душі і підніме ваші серця в союзі зі Мною.

Всі підготовки на місці. Після Великого Милосердя, Мого Улюбленого Сина, час буде залишено, щоб підготувати світ до Його Другого Пришестя.

Так діти. Я зараз вживаю заходи щоб врятувати Моїх дітей від темряви. Я виправляю Моє створіння, Моїх дітей і Я беру вас до вашого законного поселення, у спадок. Новий Рай.

Будьте терплячі, діти. Просто пам’ятайте, Я люблю вас. Довіртеся Мені і Моєму Святому Слову, даному вам через Мого пророка останніх часів – Марію Божественного Милосердя.

Ваш Вічний Отець 

Бог Всевишній 

Творець всього сущого.

Bookmark the permalink.