• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Бог Отець: „Моя рука впаде з силою на країни, які легалізували аборти”.

Бог Отець: „Моя рука впаде з силою на країни, які легалізували аборти”.

Понеділок 29 серпня 2011 р. Божого 12:05

Я прийшов в Ім’я Отця Сина Ісуса Христа. Я Альфа і Омега Бог Всевишній. Я хочу дати Моїм дітям в усьому світі це повідомлення.

Моя Рука в даний час утримується від покарання людини за гріхи що вона здійснює, через силу молитви. Я зішлю важкі покарання, якщо людина не відвернеться від гріха вбивства і абортів. Вже ви, діти Мої, бачили Мій гнів через землетруси, повені, цунамі та інших екологічні потрясіння. Я повинен карати вас, діти, бо це не можливо уникнути покарання за ваші злочини проти свого ближнього.

Гріх аборту буде покараний, коли Моя Рука впаде з силою на ті народи, які дивляться скрізь пальці на цю гидоту. Вам не буде дозволено вбивство Мого безпомічного Творіння, і якщо ваш уряд як і раніше не прийме закони, що заборонить цю практику – ви побачите Мій гнів такої сили, що ви будете просити милості життя. Поки ви не замислювалися про відбирання життя ненародженої дитини.

Вбивство більше не будуть допускатися Мною. Ви будете зупинені і це буде найближчим часом. Моліться за душі цих безпорадних істот і просіть покути. Не приймайте поганські закони, прийняті вашим урядом, у яких немає поваги до життя.

Моє покарання, на країни винні у легалізації абортів, – знищить народи. Ваші країни розділяться на маленькі шматочки і впадуть в океан. Ваші підлі клініки і лікарні, де ви виконуєте ці практики закриються, і ви, винні серед вас, будуть кинуті у вогонь пекла через особливо тяжкі злочини.

Я прийшов дати вам це попередження зараз. Ніколи не виправдовуйте аборт. Повстаньте у ваших країнах і боріться, щоб запобігти цьому глобальному геноциду, що триває. Якщо ваші уряди як і раніше наноситимуть свої жахливі дії на Мої створіння, – ви відчуєте потужну догану.

Зверніть увагу тепер на це – одне з Моїх найбільш нагальних попереджень людській расі. Турбуйтеся життям Моїх ненароджених дітей, і Я – турбуватимусь вашим. Моліться старанно, діти, про віру всіх Моїх дітей, оскільки вони продовжують ігнорувати навчання що дається вам з початку часів.

Бог Отець.

Bookmark the permalink.