• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Бог Отець: Голод, який охопить світ, коли відкриється Третя Печать, не обмежиться нестачею їжі.

Бог Отець: Голод, який охопить світ, коли відкриється Третя Печать, не обмежиться нестачею їжі.

Понеділок, 24 березня 2014 р. Божого 15:33

Моя дорога дочко, голод, який охопить світ, коли відкриється Третя Печать, не обмежиться нестачею їжі для тіла. Голод, про який Я кажу, буде ще й голодом духу, бо усі сліди Правди будуть стерті ворогами, які просочують Церкву, створену на Землі Моїм Сином, Ісусом Христом, в єдності з Його Тілом.

Незабаром Істину заплутають, а Святого Духа замінять злим духом. Ті, які будуть поширювати нову форму фальшивої євангелізації, будуть відповідальними за відмову Моїм дітям в Хлібі Життя. Коли ви спраглі Істини, вам не буде чим живити свою душу, і потім, з часом, ви попадете в поганство. Я втручатимусь на кожному кроці процесу, за допомогою якого вас будуть вести в оману. Я прикладу всі зусилля, і через Милосердя Мого Сина Я принесу багатьом Його священнослужителям Благодать, яка їм потрібна, щоб розрізняти Істину від вигадки.

Коли Я буду відтягувати вас від ворога, багатьом з вас буде важко залишатися вірними Слову Божому. Вас будуть мучити сумніви, брак мужності дотримуватися Святого Слова і страх бути оголошеним зрадником Церкви. Битва за душі буде такою ж інтенсивною, як в часи Мого Сина на Землі. Найбільші труднощі виникнуть через відмову з боку священнослужителів Мого Сина виявити обман в їх власних рядах. І тому, через слабкість їхньої віри і відсутність проникливості, вони приведуть багатьох своїх товаришів з духовенства в серйозну помилку, як це і було передбачено.

Я заявляю вам, що часу мало. Вам не буде наданий час, необхідний, щоб залучити всіх Моїх дітей в Милосердні Руки Мого Сина. На тих з вас, хто мав честь отримати Благодать визнати Дар Книги Істини, покладаються великі очікування. Завдяки вашій вірі і надії на Мене, вашого улюбленого Отця, ви допоможете повернути Моїх дітей назад, так що вони з готовністю приймуть Втручання Попередження, коли Мій Син охопить весь світ Променями Його Великого Милосердя.

Цей час прийшов, і вам пора взяти вашу зброю і боротися, щоб Правдиве Слово – Істина – була збережена. Бо без Істини немає життя.

Ваш Отець

Бог Всевишній.

Bookmark the permalink.