• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Бог Отець: Досконалість втраченого Раю буде відновлена у колишній Славі.

Бог Отець: Досконалість втраченого Раю буде відновлена у колишній Славі.

Середа, 26 лютого 2014 р. Божого 16:26

Мої діти, послухайте Мене, як Я Кличу до вас і проголошую Мою глибоку і тверду Любов до всіх вас. Попри випробування, печаль, жорстокість, беззаконня та, звичайно, радість і мир, Я Управляю всім.

Настав час для активізації процесу Очищення, але нічого, крім добра, ці часи не принесуть. Думайте про ці часи, наче хвора дитина, прикута до ліжка і вражена хворобою, яка робить її слабкою, безсилою, коли не вистачає енергії, поживних речовин і дуже висока температура тіла. Вона не відновиться, поки лихоманка не розвіється, та все ж, саме ця лихоманка виліковує її від хвороби.

Очищення людини було передбачене, і Я дозволяю його, щоб вилікувати людство від хвороби, яка терзає серця і душі тих, хто не знає Мене по-справжньому. Розділення в світі зростатиме, перш ніж воно остаточно вичерпається. Війни, що вибухають і руйнують, стихнуть і запанує мир. Відступництво охопить багато душ, але згодом більшість Моїх дітей побачать Істину і прибіжать до Мене через любов, яку вони будуть відчувати до Мого улюбленого Сина, Ісуса Христа.

Моє Творіння стане досконалим, коли Сатана і всі демони, які засмічують Землю, будуть вигнані. Світло стане яскравішим, Досконалість втраченого Раю буде відновлена у колишній Славі, а людство стане Єдиним в Мені.

Моя Обітниця повернути вас в Рай, який Я створив для кожного з вас, ще до того, як ви зробили свій перший подих, ось-ось сповниться. Кожен з вас отримав це право первородства. Готуйтесь. Ви будете залучені до Мого Раю через любов, яку Я поміщу у ваші серця, і завдяки Благодаті, яку ви отримаєте у ваші душі. Жодна душа з вас не зможе сказати, що я не дав вам усі можливі шанси, знаки, відстрочки. Моліться, щоб ви мали ласку прийняти славне життя, яке Я вже приготував для вас – світ без кінця.

Люблячий вас Отець

Бог Всевишній.

 

 

Bookmark the permalink.