• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

Бог — не хвалькуватий. Бог — не гордий. Бог — ніжний та люблячий, але все ж непорушний у Своїй настанові людству.

Бог — не хвалькуватий. Бог — не гордий. Бог — ніжний та люблячий, але все ж непорушний у Своїй настанові людству.

П’ятниця, 31 травня 2013 р. Божого 16:40

Моя люба донечко, Я показую Себе Божим дітям на цій Землі лише через Святого Духа. Я не можу відкрити їм Себе в інший спосіб.

Без Присутності Святого Духа Мій Голос неможливо почути. Тому, коли Дух Святий сходить на обрану душу, Мій Голос стає чутним. Проте знайте. Святий Дух може перебувати лише у тих душах, які слухають і просто передають те, що їм дано.

Святий Дух може надихати людей говорити Слово Боже, але такі душі не можуть відступати від цього. Той, хто пише, проповідує і каже, що він представляє Слово Боже, дане йому Силою Святого Духа, ніколи не повинен представляти свого власного тлумачення Мого Пресвятого Слова.

Кожен, хто проголошує Слово Боже, і хто отримав силу від Святого Духа, ніколи не став би цим хизуватися. Вони ніколи не будуть засуджувати ближнього в Ім’я Моє, лихословити про інших чи обмовляти їх. Коли ви таке побачите, ви знатимете, що Святий Дух — не присутній.

Дуже багато лжепророків гучно кричать, хизуючись тим, що вони, начебто, отримали Дар Святого Духа, але це — брехня. Пізнайте брехуна, коли він стверджує, що має великі знання, добру теологічну освіту, а тому знає про Мене більше за інших, а потім стверджує, що отримав право засуджувати інших, які кажуть, що говорять в Моє Ім’я. Ця гордовитість ніколи не може походити від Бога.

Бог — не хвалькуватий. Бог — не гордий. Бог — ніжний та люблячий, але все ж непорушний у Своїй настанові людству. Він ніколи не давав дозволу жодному справжньому пророкові, істинному учневі чи священнослужителю скривдити або образити іншого у Моє Ім’я.

Бережіться лжепророків, які не мають Дару Святого Духа, бо з ними ви заблукаєте. Вони поведуть вас у протилежному напрямку від шляху, який Я обрав для кожного з вас.

Ваш Ісус.

 

 

Не можна відбирати вашу вільну волю. Я не можу вимагати щоб ви йшли за Мною.

П’ятниця, 8 червня 2012 р. Божого 19:05

Моя ніжно улюблена дочка, багато читають ці Мої Святі Слова, дані людству з любові, й неправильно розуміють Мої наміри.

Як Людський Син, Моя обіцянка полягає в тому, щоб врятувати все людство.

Моє розп’яття на хресті не було просто звичайним моментом в історії.

Це була Жертва, принесена ждя того, щоб запропонувати кожному з вас, навіть вже сьогодні, подарунок Вічного Життя.

Цю урочисту обіцянку: життя в майбутньому світі, в Моєму Царстві на Землі, визначено для кожного (окремо).

Я прийду зараз, щоб підготувати вас до цього.

Я говорив вам раніше що Я не можу наказати чи вимагати від дітей Бога, щоб вони Мене слухали. І це, не зважаючи на те, що Я прийду щоб попередити вас про небезпеки, які лежать у відкиненні Мого Вчення і Десяти Заповідей, встановлених Моїм Вічним Отцем. Всьому людству і також ангелам на небесах був зроблений особливий подарунок: подарунок вільної волі.

Не можна відбирати вашу вільну волю. Я не можу вимагати, щоб ви йшли за Мною (слухали Мене).

Я можу попередити вас, показати вам ваші помилкові шляхи, але Я не можу вимагати щоб ви відповідали на Мій заклик.

Я можу вас тільки про це просити.

Вільна воля, може бути перешкодою, не зважаючи на те що вона є подарунком. Вона буде використовуватися сатаною для того, щоб саджати брехню у ваш розум.

Він (сатана) може виставляти вимоги, що мають у собі великий примус і з якими вам, як ви помітите, складно боротися.

Моє терпіння буде випробувано в цей час, в кінцевий час, ще як ніколи раніше.

Всупереч Моїй смерті на хресті, під час якої Я віддав Своє життя з любові, щоб врятувати кожного (окремо) з вас, багато хто (з вас) забули, що значить ця жертва насправді.

Якщо Я віддав Своє життя за спасіння людства, чому (тоді) Мої діти не слухають (Мене)?

Якщо вони не хочуть слухати Мене зараз через ці послання, то це рішення, яке вони приймають керуючись їх власною вільною волею. Але чому тоді вони продовжують перекручувати і переплутувати зміст Святого Письма (Біблії)?

Незалежно від того, як сильно будуть від Мене відмовлятися, Я ніколи не знехтую Своїм обов’язком застерігати вас від тих небезпек що наближаються.

Небезпеки, про які Я кажу, є не тільки лихами що запланованого злими учнями сатани щодо ваших країн: управління ваших грошей, вашою їжею або людським життям.

Ні, небезпека перед якою ви повинні бути напоготові найбільше – це небезпека віддати вашу душу сатані і його занепалим ангелам.

Чи прийняти вам Моє Слово зараз до серця, залежить від кожного з вас окремо.

Все, про що Я вас прошу це щоб ви слухали Мене. Якщо ви відмовляєтеся слухати Мене чи якщо ви не приймаєте особливі милості, які Я даю вам зараз, то це означає, що ви, можливо, не досить добре готові, щоб врятувати свою душу від звіра.

Я благословляю вас усіх. Тим, хто заплутаний, Я прошу вас користуватися молитвами, які даються вам через ці послання.

Вони допоможуть вам відповісти на Мой Поклик з Небес.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.