• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Багато із вас, які говорять, що служать Мені, не гідні встати і заявити про себе, що вони слуги Бога.

Багато із вас, які говорять, що служать Мені, не гідні встати і заявити про себе, що вони слуги Бога.

Субота, 31 серпня 2013 року Божого 21:45

Моя ніжно улюблена дочко, деякий час назад Я сказав вам всім посадити насіння, щоб прогодувати вас і ваші родини під час переслідування. Я роблю це не просто так. Ви повинні посадити навіть всього кілька насінин – чистих насінин, що не були змінені втручанням людини. Потім Я помножу плоди, які вони принесуть, і всім буде достатньо їжі, коли світ буде переживати сильний голод. Ті дні неподалік, і вони прийдуть по ряду причин.

Врожаї будуть забруднені в результаті втручання жадібних фермерів. Результатом врожаю буде непридатна для вас їжа. Тоді війна означатиме, що небагато людей будуть мати можливість обробляти землю. Тоді буде вогонь, який виллється у чотирьох кутах землі, і все стане неродючим. Ці жахливі випробування будуть спричинені поширенням зла, проте багато людей виживуть, якщо вони надіються на Мене. Ви повинні готуватися зараз, як ніби війна наближається і як ви могли б, коли їжу нормують (*обмежують видачу продуктів). Майте достатньо води, тому що все, що ви зберігаєте, буде помножено Мною.

Будь ласка, не думайте, що Я прошу вас залишити свої будинки, бо цього не потрібно. Невелика підготовка, де ви запропонуєте допомогу один одному, це все, що необхідно. Моя Дорогоцінна Кров покриє всіх тих, які вірять в Моє Попередження до людства протягом часу відкриття Третьої Печаті, супроводжену часом війни.

Так багато людей проігнорують Слово Боже, яке міститься в Книзі Одкровення. Так багато лідерів і священнослужителів у Моїх церквах не реагують на Мого пророка, так само, як це було до потопу.

Я закликаю зараз Моїх священнослужителів. Кому ви вірите? Мені, вашому Ісусові, чи безладній мові тих, які претендують на роль експертів у теології, але які не знають Істини? Прокиньтеся. Печаті відкриваються. Вашим завданням є допомагати Мені рятувати душі, але ви не залишилися уважні до звуку Мого Заклику. Я сказав вам, що Я прийду, як злодій в ночі. Коли цей день настане, буде занадто пізно для душ, які не підготувалися.

Час для труб, щоб дзвеніти їхні судження настане швидко, як тільки Печаті будуть відкриті. Що тоді? Ви прокинетеся і підете за Мною на цьому етапі, чи втрачатимете для Мене багато душ, в той час як ви вагаєтесь? В той час, як ви чекаєте інших, щоб показували шлях?

Я повинен нагадати вам, що ваше завдання полягає в порятунку душ. Ви робите це завдяки життю, в якому ви призначені служити Мені, а не в якому ви догоджаєте гордості та егоїзму тих, які намагаються перекрутити Моє Вчення. Багато із вас у Моїх церквах не розуміють значення Мого Нового Раю і не нагадували Божим дітям про Мою Обітницю. Ви повинні нагадувати їм про Істину – про час перед останнім днем.

Так багато із вас, хоч добрих, хороших, люблячих і з щирою прихильністю до Моєї Церкви на Землі, забули про Моє Друге Пришестя. Як ви думаєте, що це і чому ви навчилися? Скільки пророків буде потрібно, щоб переконати вас, що час майже настав?

Коли ви чули, що Бог не посилає Своїх пророків, щоб допомогти підготувати Своїх дітей у боротьбі проти зла, яке заражає людські душі. І що дає вам право припускати, що в Книзі Одкровення міститься брехня? Ви заперечуєте багато чого, що міститься в ній, і ви не обмірковуєте це. Чому? Хіба ви не знаєте, що це означає, що ви заперечуєте Слово Боже?

Моє Терпіння випробуване. Мій Гнів великий. Ваша вперта відмова прийняти Мій Дар Втручання, щоб підготувати вас, ображає Мене. Переслідуючи тих священнослужителів, які розпізнали Мене в цих Посланнях, ви позбавляєте інших Дару Спасіння. Ви сліпі і ваше незнання Мого Вчення і Слова Божого, яке міститься в Святій Книзі Мого Отця – Біблії – вражаюче. Ви говорите, що служите Мені, але ви не знаєте Мене, і тому ви не бачите.

Коли ваша віра слабка, ви не можете відкрити Мені своє серце. Якби ви відкрили Мені своє серце, ви спроможні були б ясно чути Мене, бо наповнені були б Святим Духом. На жаль, багато із вас, які говорять, що служать Мені, не гідні встати і заявити про себе, що вони слуги Бога. Ви соромите Мене і ганьбите Моє Ім’я, коли ви привселюдно принижуєте вашу паству в Моє Ім’я. Ви порушуєте кожне правило Бога, коли ви засуджуєте тих, які йдуть слідом за цими Посланнями, бо вам не були надані повноваження робити це. Ваша любов до себе перевершує вашу любов до Мене, Ісуса Христа, і через це ви більше не гідні служити Мені. Ви надто горді, щоб стояти перед Моїм Престолом.

Ваш Спаситель

Ісус Христос.

Bookmark the permalink.