• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

Багато хто думає, що пекло – лише якась казка з народного фольклору.

Багато хто думає, що пекло – лише якась казка з народного фольклору.

Понеділок, 11 лютого 2013 р. Божого 12:30 

Моя найулюбленіша дочко, Моє Серце прагне порятувати від тортур пекла тих людей, які скоюють страшні гріхи. За кожний смертний гріх, який було зроблено, душу роздиратиме пекучий біль так, ніби вона зроблена з плоті. Крики тих душ, повних болю і жаху, роздирають Моє Серце, коли їх витягують з глибин пекла.

Моє Серце вкрите важкими ранами і Я відчуваю жахливий біль через ці бідні душі.

Багато людей, що живуть сьогодні на землі, перебувають у страшній небезпеці. Бо чимало осіб переконані, що смертний гріх це лише незначний недолік, і в результаті, він буде виправданий. Так вони продовжують йти стежкою самознищення.

Якщо вони не зрозуміють, які важкі скоюють гріхи, то терпітимуть осудження, палаючи упродовж вічності у смертельній агонії. Так мало людей вірить в існування пекла. Багато хто думає, що пекло – лише якась казка з народного фольклору.

Так багато переконаних, що Бог не допустив би, щоб таке місце існувало, а також, що всі гріхи, якими б серйозними вони не були, будуть прощені.

За такий стан речей Я обвинувачую тих Моїх висвячених слуг, які поширюючи такі помилкові судження протягом десятиліть, піддавались тиску мирського світу.

Ця брехня стає втратою мільярдів і мільярдів душ.

І, хоча для цих душ вже занадто пізно, все ще є час для того, щоб були врятовані ті, хто сьогодні відзначені плямою смертного гріха.

Ви мусите молитися, щоб ці люди були захищені від зловісної чарівності сатани, який тішиться від думки про їх долю.

Моє Світло буде вилите на них, якщо вони відкриють свої очі на правду про гріх. І хоча вони мучать Мене своїм злом, все ж немає жодного з них, хто не відчуває дискомфорту чи розпачу через власні гріхи.

Попри те, що багато з них знає причину цього занепокоєння, все ж вони нічого не робитимуть, щоби виправити це, а й надалі будуть пробачати і виправдовувати власні гріхи.

Деякі люди так роблять, бо вони оточені темрявою фальші, яка вкорінена в їх культуру. Ця фальш сприяє прийняттю гріха. Допоможіть Мені врятувати їх за допомогою цієї Літанії «Ісус для людства» (5) Про порятунок тих, хто перебуває в смертному гріху:

„О Ісусе, врятуй всіх грішників від пекельних вогнів. 

Пробач цим почорнілим душам. 

Допоможи їм побачити Тебе. 

Витягни їх з темряви. 

Відкрий їх очі. 

Відчини їхні серця.

Покажи їм Правду. 

Збережи їх.

Допоможи їм почути. 

Звільни їх від гордині, похоті й заздрості. 

Захисти їх від злого. 

Вислухай їхні крики про допомогу. 

Схопи їх за руки. 

Притягни їх до Себе.

Визволи їх від підступу сатани. Амінь.” 

Допоможіть їм, Мої учні, просячи Мене щоденно, щоб Я простив їм їхні жахливі зловживання, якими вони Мене обтяжують.

Ваш Ісус.

Bookmark the permalink.