• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

996. Скоро ви побачите Мене у всій Моїй небесній Славі, і тоді ви, нарешті, зрозумієте Таємницю Моєї Божественності

Неділя, 22 грудня 2013 р. Божого, 15:56

Моя ніжно улюблена дочко, як скоро світ підніметься і визнає Мою Присутність. Мою Присутність будуть відчувати в кожному народі, країні та в кожному домі, і ніхто не заперечуватиме Моєї Присутності, хоча дехто не бажатиме бути свідками Мого Втручання. Ви всі повинні погодитися з тим, що коли відбудеться Попередження, то це – Велике Знамення з Неба.

Воно підтвердить Любов, яку Бог має до всіх Своїх дітей.

Вашій самотній розлуці з Богом буде покладено край того Дня. Ті, котрі бажають Захисту від смутку, що існує сьогодні в світі, знайте наступне. Я витру ваші сльози. Пробачу вам ваші гріхи. Я Благословлю всіх вас, навіть тих, які відвернуться від Мене, в надії, що вони прибіжать назад до Мене, щоб Я міг врятувати їх.

Світ належить Мені. Божі діти будуть зібрані разом, і всі ті, чиї імена записані у Книзі Життя, будуть взяті в Мої Обійми. Моліться, щоб ті, які мають сумніви, позбулися їх, щоб ті, які знаходяться у жахливій темряві, просили Мене про Милосердя, і щоб ті, які відкидають Мене, нарешті, визнали Мене.

Ви ніколи не повинні дозволяти противникам Мого Святого Слова забрати вас від Мене, вашого улюбленого Ісуса. Скоро ви побачите Мене у всій Моїй небесній Славі, і тоді ви, нарешті, зрозумієте Таємницю Моєї Божественності.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.