• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

994. Ви не можете розділяти Мою Церкву від Мого Слова – Плоті – бо тоді Вона не зможе Існувати

Субота, 21 грудня 2013 р. Божого, 20:13

Моя ніжно улюблена дочко, ті, які обвинувачують тебе, через Моє Святе Слово, щодо боротьби проти Влади Моєї Церкви, повинні почути Мій Заклик.

Церква, створена Мною, Ісусом Христом, була збудована на міцній Скелі, і не важливо як сильно Мою Церкву – Моє Тіло – атакують, ворота Пекла ніколи не знищать Її. Сатана і його представники будуть атакувати тільки те, що є справжнім, що є Істиною, і що є від Мене. Ось куди всі його зусилля будуть спрямовані – на Мою Церкву. Я Присутній в Моїй Церкві через Моє Тіло, Пресвяту Євхаристію.

Мої вороги будуть завжди націлені на Пресвяту Євхаристію, бо Вона не просто символ Моєї Любові, Моєї Обіцянки відкупити світ, – Вона є Моїм Тілом. Вона живе і дихає, оскільки це Я, Ісус Христос, Який живе в Ній. Я залишатимусь Присутнім у Святій Євхаристії близько до кінця, але Моя Церква ніколи не помре.

Моє Слово стало Тілом, і через Моє Тіло ви, діти Божі, залишатиметесь близько до Мене. Коли в минулому Мої вороги нападали на Мою Церкву, Моя Церква об`єднувалась і боролась проти Своїх супротивників. Але коли Мою Церкву атакує злий дух зсередини, Вона зустріне дуже мало перешкод від світського світу.

Сатана не нападає на свою власну роботу. Як Син чоловічий, Я ніколи не покину Свою Церкву, бо Вона непроникна для диявола. Мої послідовники залишатимуться вірними Моїй Церкві до останнього дня. Проте кількість людей, які не зрозуміють атак, під якими опиниться Моя Церква зсередини, буде великою. Вони, здебільшого, будуть задоволені багатьма змінами, які будуть введені в Святі Таїнства і Закони Бога. Вони проковтнуть брехню, що сучасне життя потребує сучасної церкви; що люди сьогодні повинні мати можливість робити вибір, на основі власної вільної волі – незалежно від того, ображають вони Бога, чи ні.

Тоді, коли вони ображатимуть Бога і вчинять богохульство, коли осквернять Святу Євхаристію, вони більше не будуть частиною Моєї Церкви. Моя Церква залишиться недоторканою. Моя Церква стоятиме і надалі, завдяки тим, які залишаться вірними Божому Слову – Слову, яке стало Тілом. Тому що ви не можете розділяти Мою Церкву від Мого Слова – Плоті – бо тоді Вона не зможе Існувати.

Я пообіцяв, що Я буду захищати Мою Церкву від воріт Пекла, і Я роблю це зараз, готуючи Моїх вірних священнослужителів залишатись зі Мною і залишатися вірними і непохитними до Великого Дня.

Я ніколи не порушу Своєї Обіцянки.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.