• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

993. В Судний День ви нарешті зрозумієте Божу Силу

П’ятниця, 20 грудня 2013 р. Божого, 23:16

Моя ніжно улюблена дочко, саме за Моїм Наказом, сатана і всі його демони пом’якшаться. При всій їхній владі, вони ніщо переді Мною, Сином чоловічим, Ісусом Христом. При всьому Моєму Смиренно, Моїх Жертвах, Моїх Проханнях до людського роду, щоб вони дозволили Моїй Любові притягнути їх до Мене, Моя Божественність ніколи не повинна недооцінюватись.

Моя Влада ніколи не повинна бути неправильно зрозумілою, тому що Я Всемогутній, і Моє Царство буде панувати вічно, з людиною або без неї, яка має вільну волю, і, отже, вибір йти слідом за Мною чи ні.

Хоча слабкість людства, спричинена гріхом, робить кожну людину вразливою до спокуси сатани, ви ніколи не повинні вважати, що він володіє всією владою, бо це не так. Кожен демон, в тому числі їх господар, звір, впаде до Моїх Ніг за Моїм Наказом. Хіба ви не знаєте цього? Бо є тільки Один, Який має Божество, щоб упокорити все біля Своїх Ніг, і це Я, Ісус Христос.

Щоб досягти прихильності Бога, кожен з вас повинен прийти до Мене. Я люблю вас. Я притягую вас до Себе. Я благаю вас. Я впокорююся перед вами. Я дозволив, щоб Мене волочили по землі, через бруд, заради вас, перш ніж Я помер. Скоро ви зустрінетесь зі Мною.

В Судний День ви нарешті зрозумієте Божу Силу, і тоді ви будете знати, як це – зустрітися віч-на-віч з Моїм Божественним Світлом. Настільки Могутнім є Моє Світло, що тільки чисті і смиренні витримають Його. Воно прижме багатьох з вас до землі, коли ви закриватимете своє обличчя від Мене. Дуже мало із вас гідні стати переді Мною, і все ж Я буду тягти вас до Себе, поки ви не стоятимете там як повинні – у цілковитому підкоренні і повній слухняності Мені. Того дня ваша вільна воля скінчиться.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.