• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

992. Тільки Світло Бога може принести вічне щастя

Середа, 18 грудня 2013 р. Божого, 16:40

Моя ніжно улюблена дочко, початок не має кінця. Як тільки створюється життя Моїм Отцем і як тільки людина робить свій перший подих, вона існуватиме в тілі, а потім в душі навічно.

Найбільша таємниця Вічного Життя полягає в тому, що воно існує, незалежно від того, вибирає його людина чи ні. Людині був даний Дар вільної волі. і до дня її останнього подиху на Землі у неї є вибір. Вона може жити своїм життям, якомога краще і відповідно до Законів Бога, і заслужити своє спасіння, або вона може змарнувати Істину Існування Бога і жити своїм життям у відповідності зі своїми бажаннями. Коли вона задовольняє свої похоті, жадобу і бажання, всупереч Слову Божому, вона йде на страшний ризик, який буде мати наслідки для вічності.

Ті, кому пощастить здобути найславетніше спасіння, будуть жити Вічним Життям захоплення в Божому Царстві. Вони будуть насолоджуватися кожним різновидом слави в союзі з Волею Бога, і вони будуть жити досконалим існуванням, яке ніколи не закінчиться. Ті, які прийняли рішення відвернутися від Бога, навіть коли Мною будуть докладені всі зусилля, щоб врятувати їхні нещасні душі, також матимуть існуватимуть вічно. На жаль, вони будуть терпіти страшну агонію[1] в самотньому і безнадійному запустінні. Вони теж воскреснуть, разом із живими і мертвими, але їхнє існування буде болісним, оскільки вони ніколи не побачать Божого Світла. Тільки Боже Світло може принести вічне щастя.

Коли ви робите свій останній подих на Землі, це просто означає, що тоді ви перейдете в наступний етап вашої подорожі у вічність. Існує тільки один шлях, і це той, по якому ви приходите до Мене. Будь-який інший шлях приведе вас до жахливого існування і все ж багато обманутих душ вважають, що вони знають Правду, тоді коли вони не визнають існування вічності.

Ви ніколи не повинні відкидати Істину, бо тільки Істина може принести вам вічне спасіння.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.