• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

988. Під час Мого дитинства Я знав, Ким Я був

Четвер, 12 грудня 2013 р. Божого, 23:15

Моя ніжно улюблена дочко, в той час як наближається час Мого Дня Народження, Я бажаю, щоб усі Християни по всьому світу роздумували над причиною Мого Народження.

Моє Народження було заплановане Моїм Отцем через Його Велике Милосердя і Його надзвичайої Любові до Своїх дітей. Його найбільша жертва полягала в тому, щоб послати Свого єдиного Сина, народженого від Нього, у невдячний світ, повний грішників, які не хотіли знати Його на Його Умовах. Через пророків були здійснені всі можливі Втручання, щоб спробувати звернути їхні зачерствілі серця до пошуку Його Слави. Але вони повстали проти Нього і вбили пророків, які годували їх Їжею для їхніх душ.

Відправляючи невинну дитину, Його єдиного Сина, у світ, Він став скромним слугою людської плоті перед тими, які самі були покликані служити своєму Вчителю. Тому Вчитель став Слугою, що було найвищою формою Смирення. Проте Він так любив Своїх дітей, що був готовий на все, щоб визволити їх від обману і спокуси сатани.

Під час Мого дитинства Я знав, Ким Я був і чого від Мене очікують. Також Я був сильно наляканий і приголомшений знанням того, Хто Я і чого від Мене чекають. Через те, що Я був людиною, Я страждав від страху. Мені було легко завдати болю. Я любив всіх, хто контактував зі Мною, і Я довіряв всім, тому що Я любив їх. Я не знав, що вони вб’ють Мене, тому що Я думав, що настало Моє Царство. Певні речі були приховані від Мене Моїм Отцем, Який не спілкувався зі Мною, як ви можете думати. Замість цього Я отримав закладені знання, коли цього бажав Мій Отець, в завданні, що було доручене Мені, аби принести спасіння всім.

Був здійснений кожен спосіб Божественного Втручання, щоб завоювати ті душі, які думали, що вони знають Закони Мого Отця, але які перекручували їх у відповідності зі своїми бажаннями і егоїзмом.

Я провів багато років, живучи з Моїми улюбленими Мамою і татом, Святим Йосифом, так як інші родини. Я любив їх так сильно, і Я був щасливий. Ми були дуже близькими, а Моя Мати була обдарована особливими Ласками, даними їй Силою Святого Духа. Це означало, що вона точно знала, що передбачає Моя Місія. Вона знала, які труднощі на Мене очікують. Відкинення. Насмішки. Але вона не знала, що Мене вб’ють.

Після перших двох років Моєї Місії, проводивши по двадцять годин на добу, проповідуючи Істину, Я зрозумів, що зросла протидія. Всі ті, котрі чули Моє Слово, остерігалися його, навіть коли вони не могли точно зрозуміти, що саме Я намагався сказати їм. Багатьом, які дійсно визнавали Правдою те, що Я їм говорив, було важко йти за Мною через насмішки, з якими вони стикалаися. Так чи інакше, Мої вороги не могли Мене ігнорувати. Я був предметом численних дискусій, суперечок і незгод.

Вони поширювали жахливу брехню про Мене, в тому числі про Мою Моральність, Мій Психіку і Мої Наміри – і все ж, вони не могли ігнорувати те, що Я робив, що Я сказав і що Я говорив їм про Царство Мого Отця.

Мене зрадили ті, котрі любили Мене, але яким не вистачало мужності йти слідом за Мною.

Завдяки Благодаті Мого Отця, Я переніс весь цей Біль, аж поки Мені не стало ясним остаточне усвідомлення. Тоді Я зрозумів, що вони не приймуть Мене. Ближче до кінця Я знав Правду, але Я також розумів, що Я не можу здатися. І таким чином, через найбільший акт Смирення, Бог, через Свого Єдиного Сина, став Жертвою і дозволив людині завдати Йому жахливі страждання, бичування і насильницьку смерть. Цей Мій, з точки зору сатани, здавалося б боягузливий вчинок, означав, що він сумнівався, що Я був справді Сином чоловічим. І так він був обманутий. Тому сатана не міг протидіяти цьому Великому Акту Смирення, тому що йому уже не було кого спокушати. Коли Я пішов на Свою смерть, добровільну і мовчазну жертву, повну любові до людства, він, сатана, не міг змагатися з цим вчинком, тому що він не володіє жодним видом смирення. Так Я пішов добровільно і з жагучим бажанням врятувати душі і залишити світу спадщину Вічного Життя. Тим не менш, більша частина Мого Царство залишається під владою сатани. Проте душі знають Правду.

Тепер, щоб гарантувати, що людство розуміє Істину, Я приходжу зараз, щоб повернути Моє Царство. Роблячи так, Я накликав гнів сатани. Його плани сховати Правду є детально розробленими і витонченими. Він хитро проник в Мою Церкву в цій своїй останній спробі позбавити Мене душ, за якими Я прийшов. Душ, які мають природне право на Славне Царство, яке Я пообіцяв їм. Цього разу він не переможе. Але багато душ будуть обмануті і в зв’язку з цим будуть позбавлені Найбільшого Дару, даного людству Моїм улюбленим Отцем.

Життя в Божій Славі з досконалим тілом і душею навічно — ваше. Для всіх вас. Не змарнуйте його, дозволяючи собі бути засліпленими до Істинного Слова Божого.

Ваш Ісус

 

Bookmark the permalink.