• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

987. Бо коли ви страждаєте в такий спосіб, ви приносите Мені душі, а ті, які приносять Мені душі, належать Мені

Середа, 11 грудня 2013 р. Божого, 22:30

Моя ніжно улюблена дочко, в той час, як у Моїй Церкві на Землі росте обман, ще більше душ будуть зваблені неправдивим смиренням і так званими публічними вчинками великої доброчинності для потреб бідних.

Так складно і так важко буде розпізнавати правду, що багато людей просто дозволять втягнути себе в нове вчення, яке не походить від Мене. Коли ви, Мої любі послідовники, станете помічати, як люди прилюдно докоряють вам, несправедливо критикують, поводяться з вами із незвичною агресією і мучають вас, ви повинні знати, що сатана робить все можливе, щоб викликати сумніви у ваших серцях щодо цієї Місії.

Він разом і його послідовниками щосекунди боряться з кожним із вас, котрі були благословенні Даром Святого Духа. Жоден з вас, хто змагається, щоб допомогти Мені врятувати душі, не буде залишений в спокої. Ви зіткнетеся з багатьма перешкодами, аби тільки ви полишили цю Місію і відкинули Моє Слово. Щоразу коли це відбувається, знайте, що Я покрию вас Своїм Захистом, і ви будете знати, що Я Присутній в вас, тому що це не з вами вони боряться, а зі Мною.

Коли вам завдають болю через вашу любов до Мене, це Мій Біль, який ви відчуваєте. Коли ви проливаєте сльози печалі, тому що ви йдете за Мною, а потім, як наслідок, терпите муки – це Мої Сльози, які ви проливаєте. Коли вони зневажають і висміюють вас, це Мене вони ображають, і все, що пов’язано зі Мною, – а не вас. І коли вони відкидають вашу любов і відвертаються від вас – це від Мене вони ідуть геть.

Знайте, що тоді, коли ви переносите такі важкі і жахливо болісні випробування в Моє Ім’я, – Моя Присутність є найсильнішою. Коли Я Присутній у такий спосіб, ви будете знати, з повною впевненістю, що тільки Моя Справа може привернути страждання такого роду.

Тоді знайте, що Я ніколи не покину вас, бо за вашу любов до Мене ви заслужите найвищу нагороду в Моєму Царстві. Бо тоді, коли ви страждаєте в такий спосіб, ви приносите Мені душі, а ті, які приносять Мені душі, належать Мені тілом, душею і духом. Ви є в Мені, зі Мною, і Я живу в вас.

Я люблю вас.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.