• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

984. Він, антихрист, говоритиме багатьма мовами, проте жодного слова латиною не пролунає з його уст

Понеділок, 9 грудня 2013 р. Божого, 19:46

Моя ніжно улюблена дочко, Мій Час близький. Чим ближче наближається Великий День, тим більше знаків буде засвідчено у світі.

Чоловік, якого вони являть світу як „людину миру“, готується, щоб наслідувати Мене всіма можливими способами. Він знає Святе Письмо вздовж і впоперек і через своє походження, промовлятиме Слова задом наперед, так що їхнє значення буде протилежним.

З його уст виливатимуться богохульства, єресі, брехня і осквернення Мого Слова. Він вразить всіх своїм знанням про всі Святі речі. Він декламуватиме уривки з Мого Вчення, які він буде захоплено проголошувати з усіх мирських сцен світу, доки люди не зупиняться і не звернуть на нього увагу.

Багато людей скажуть: „Хто цей чоловік, який говорить з такою мудрістю? Хто він, який звертається до світу з любов’ю до народу в своєму серці?“ „Чи він Господь Бог, Ісус Христос?“ – запитають вони, коли йому буде приписано багато чудес. І коли він ходитиме вівтарями разом з іншими Моїми ворогами, які будуть одягнені як святі Божі служителі, він буде цілковито прийнятий обома частинами людства — правдивими віруючими, і язичниками.

Він, антихрист, буде перекручувати Істину і проголошувати брехню, що він — це Я, і що він прийшов, щоб принести вам спасіння. Буде проголошена брехня, що він прийшов у тілі. Він ніколи не буде згадувати Ісуса Христа, – Який прийшов у тілі – з Його смертю на Хресті, бо це неможливо. Ні, він проголосить про це в зворотному порядку. Він скаже, що він, нарешті, прийшов в цей час в тілі. Багато хто повірить, що він Христос. Він, антихрист, говоритиме багатьма мовами, проте жодного слова латиною не пролунає з його уст.

Звіра будуть боготворити, тоді як Мене, Правдивого Спасителя світу, забудуть, а Моє Слово буде розтоптане. Ви ніколи не повинні вірити в брехню, яка буде проголошена звіром, коли він гордо засяде в храмі, створеному для того, щоб його вшановувати.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.