• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

981. Мати Спасіння: Мій Син помер, щоб врятувати ваші душі, а не звільнити вас від бід цього світу

Четвер, 5 грудня 2013 р. Божого, 14:00

Моя дитино, світ стане свідком здійснення пророцтв Ла Салетт, коли вороги Бога, одягнені як вовки в овечій шкурі, тепер гордо піднімуться в Церкві мого Сина на Землі і почнуть проголошувати єресі, про які я попереджала світ. Цей час прийшов.

Як і було передбачено, темрява вже зійшла на Церкву і цей план, щоб поглинути душі віруючих, буде продовжуватися, поки Тіло мого Сина не осквернять відповідно до плану антихриста. Чого багато людей не знають — це того, що вороги Бога, на чолі з антихристом – який ще зробить себе відомим – вірять в Бога. Вони не тільки вірять в Бога, але й через те, що вони ненавидять все, що пов’язано з Богом, вони будуть задумувати змову проти Його Планів підготувати світ до Другого Пришестя мого Сина, Ісуса Христа.

Кожному Слову, яке мій Син проголошує через ці Послання, вони будуть суперечити Йому, імітуючи те, що Він говорить. Якщо мій Син каже готуватися зараз з допомогою Таїнств і молитви, вони, Його вороги, робитимуть схожі заяви, але вони будуть іншими. Заклик допомогти людству – бідним, переслідуваним – буде центром їхньої уваги, а не проголошення Слова. Вони не будуть закликати вас молитися за ваші душі чи за спасіння інших душ. Ні, замість цього, вас будуть просити допомагати цим душам з гуманітарної точки зору.

Коли ви не чуєте заклику рятувати свої душі, від тих, хто заявляє, що представляє Церкву мого Сина, тоді ви будете знати, в ваших серцях, що щось жахливо неправильно.

Мій Син помер, щоб врятувати ваші душі, а не звільнити вас від бід цього світу, які завжди будуть існувати доти, поки мій Син не поверне Його Законний Престол, обіцяний Йому Богом Всевишнім. Ви ніколи не повинні забувати Слово Боже. Все, що зараз має значення – це благати про спасіння всіх душ, незалежно від того, чи вони є королями, чи жебраками.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

 

Bookmark the permalink.