• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

979. Я ніколи не ходитиму в плоті знову

Вівторок, 3 грудня 2013 р. Божого, 19:45

Моя ніжно улюблена дочко, у всіх частинах світу ви почуєте тих, які кажуть, що вони прийшли в Моє Ім’я, і стверджують, що вони готують шлях для Господа – багато голосів, багато пророків, багато брехунів – всі вони без Повноваження Бога.

Будьте особливо уважними, коли ви чуєте пророка, який говорить вам, що має обов’язок підготувати вас до Мого Другого Пришестя. Коли ви чуєте такі речі і  коли вам кажуть, що Я з’явлюся у світі в тілі та душі, знайте, що це не Правда. Я повторюю ще раз Моє Попередження світу. Я ніколи не ходитиму в плоті знову. Вперше Я прийшов у плоті, але коли Я прийду вдруге, то це буде так само, як Я покинув Землю – у хмарах.

Незабаром вам покажуть величні діяння, які будуть вважатися великими ділами в підготовці до Мого Другого Пришестя. Низку ретельно інсценованих чудесних зцілень буде представлено світу ворогами Бога, які казатимуть, що вони від Мене. Багато людей будуть настільки вражені, що вони повірять цьому злому обману. Так багато чудес, величних діянь – вважатимуть що всіх їх було здійснено Рукою Бога – переконають навіть скептиків, що сталися божественні чудеса. Великими почестями будуть засипати цих неправдивих представників, які казатимуть, що вони ведуть Мій народ. Незабаром світу відкрито оголосять, що ці самозванці є живими святими і пройде небагато часу, перш ніж вони представлять антихриста.

Всі ці приготування планувались протягом семи років і швидкість, з якою вводяться такі радикальні зміни, не випадкова. Моє Друге Пришестя стане темою постійних дискусій. Готуватися до цієї Великої Події попросять всіх, але буде багато помилок у Християнському вченні. Тільки ті, у кого відкриті очі, які можуть бачити Істину і ті, які не бояться Правди, розпізнають ці помилковості. І для них це буде дуже важким тягарем. Серед всього крику, щедрих похвал, які будуть сипатися на тих, які вкрали Сидіння Мудрості, буде дуже мало розмов про Моє Святе Слово. Все, про що говоритимуть — це важливість добрих справ. Жодного слова про працю, необхідну для того, щоб шукати спасіння, згідно з Божим Словом.

Коли нарешті світський світ поступиться і об’єднає зусилля з фальшивими самозванцями, які захоплять Храм Божий, то буде близьким час для найбільшої мерзоти. Це станеться, коли буде створено храм, що стане місцем антихриста. На той час тих, хто поклонятиметься антихристу, буде мільярди людей. Однак ті, які знають Правду, не повинні будуть довго чекати, бо царювання звіра буде дуже коротким. І тоді буде чутно сурму. В той день вороги Бога будуть кинуті у вогняне озеро, саме так, як і було передбачено.

Пам’ятайте пророцтва.

Вони збудуться так, як було передбачено – тих самозванців, які кажуть, що прийшли в Моє Ім’я, будуть любити, захоплюватися ними і боготворити їх. А тих, хто приходить в Моє Ім’я, будуть зневажати і ненавидіти.

Але з їхніх вуст виходитиме Вогонь Духа Істини і їхніми стражданнями багато інших людей будуть врятовані, які в іншому випадку не були б врятовані.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.