• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

978. Мати Спасіння: Я прошу, щоб ви зараз розпочали Новенну Спасіння

Неділя, 1 грудня 2013 р. Божого, 16:12

Моя дитино, Я – жінка, зодягнена в сонце, і це є сонце, яке представляє Світло Бога в світі. Без сонця немає Світла. Без Світла немає Життя. Без Бога є тільки смерть. Моя роль як Матері Спасіння, в якій я буду допомагати моєму Синові в цій Його останній Місії, Його остаточному Плані для завершення Завіту Його Отця принести спасіння кожній душі, означає, що я буду робити все, що можу, аби принести йому душі, яких Він так прагне.

Я бажаю, щоб було відомо, що я була призначена не тільки Царицею Небес, але і Царицею над дванадцятьма колінами Ізраїля. Дванадцять народів царюватимуть у Новому Єрусалимі. Дванадцять зірок на моїй короні, яка була розміщена на моїй голові моїм улюбленим Сином, Ісусом Христом, під час моєї Коронації, означають це пророцтво. Кожна з цих зірок предаставляє дванадцять народів, які виявляться в Судний День.

Всі душі, в тому числі ті, які воскреснуть з мертвих, а також ті, які живі сьогодні у світі, і які залишаються в Світлі Бога, здійснять перехід в Нове Небо і Нову Землю. Вони об’єднаються як єдине ціле, в союзі з моїм Сином, і вони будуть відроджені в досконалому тілі і душі, так само як це було, коли мій Син воскрес із мертвих. Цей стан досконалості є Найбільшим Даром від Бога, і доводить, наскільки милосердним Він є. Це спасіння, обіцяне моїм Сином, коли Він терпів Свою Агонію на Хресті. І через Його велику Любов до людства Він бажає врятувати кожну окрему душу, і особливо ті, які втрачені для Нього.

Зараз я даю всім вам особливий Дар, благословенний моїм Сином, щоб всім душам був наданий імунітет від вогню Пекла і було дароване спасіння. Мій Син бажає, щоб врятувалася кожна душа, незалежно від того наскільки тяжкі їхні гріхи. Я прошу, щоб зараз ви розпочали Новенну Спасіння. Ви повинні негайно розпочати її і продовжувати її так, як я скажу вам, до кінця часів.

Ви повинні читати цю Молитву повних сім днів поспіль протягом одного календарного місяця, починаючи з понеділка, вранці.

Ви повинні читати її три рази на день протягом кожного із семи днів, і в один з цих днів ви повинні постити. Піст дозволяє вживати лише один основний прийом їжі протягом дня, а два інших рази на хлібі й воді. 

Цю молитву ви повинні вимовляти протягом кожного із семи днів.

Молитва Хрестового Походу (130) Новенна Спасіння, Молитва Хрестового Походу:

Моя улюблена Мати Спасіння, будь ласка, здобудь для всіх душ Дар вічного спасіння через Милосердя Твого Сина, Ісуса Христа.Через Твоє заступництво, я прошу Тебе, щоб Ти молилася за звільнення всіх душ від рабства сатани. Будь ласка, попроси свого Сина проявити Милосердя і прощення для тих душ, які відкидають Його, кривдять Його своєю байдужістю і які поклоняються лжевченням та неправдивим богам. Ми молимо Тебе, дорога Матінко, випроси ласки, щоб відкрити серця тих душ, які найбільше потребують твоєї допомоги. Амінь.“

Моя обіцянка допомогти моєму Синові, Ісусу Христу, в Його Плані для людства – зібрати разом всіх вас, які визнають мою роль як Посередниці Всіх Милостей і Співвідкупительниці, щоб весь світ міг об’єднатися як одне ціле в союзі з Ісусом Христом, вашим Спасителем і Відкупителем.

Йдіть з миром. Я завжди буду молитися за вас, дорогі діти, і я завжди відповідатиму на ваш заклик відкупити людство в Очах Бога.

Ваша Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.