• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

977. Стратегія Сатани – ввести в оману і ошукати віруючих, перед тим як знищити їх

Субота, 30 листопада 2013 р. Божого 15:50

Ті, які народилися з розумовими здібностями, не зрозуміють Істину, бо вони будуть аналізувати реальність свого створення за допомогою людської логіки.

Моя ніжно улюблена дочко, як сильно Я люблю світ. Як сильно Я сумую по кожній душі, яка є загубленою для Мене в цей час. Я обіцяю, що буду шукати кожну людину і намагатись залучити їй до Мого Божественного Милосердя. Я бажаю, щоб Моя Присутність, Моя Любов і Моє Співчуття були відомими кожному з них. В цей час Мої Сльози, які Я виявляю тобі, Моїй дитині, проливаються за тих, хто відкине Моє Божественне Втручання і, як наслідок, зануриться з головою в порожнечу злого обману.

Мої Страсті тепер повторяться, оскільки Моє Тіло буде піддано новому бичуванню, коли погани, – які прийдуть з неправдивим зовнішнім виглядом миру, любові та смирення, – топтатимуть Мою Церкву, перед тим як розіпнуть її. Мудрі духом будуть знати Правду. Війна буде запеклою і головною нагородою, якої прагне армія Сатани, будуть душі всіх Божих дітей.

Душі віруючих будуть першою мішенню Сатани, і на них він зосередить всі свої сили. Стратегія Сатани – ввести в оману і ошукати віруючих, перед тим як знищити їх. Невіруючі мало цікавлять Сатану, бо він вже здобув їх душі, і вони не сильно опираються йому. Мій Отець не буде стояти осторонь і спостерігати за цим жахом, який був передбачений. Ви станете свідками усіляких чудес, закликів і Втручань з Небес, коли фінальна битва – найбільша духовна війна всіх часів – розгортатиметься.

Ті, які народилися з розумовими здібностями, не зрозуміють Істину, бо вони будуть аналізувати реальність свого створення за допомогою людської логіки. Ті, які мають у своєму серці чисту любов до Бога, приймуть Істину, навіть якщо вона збентежить їх, бо їхні серця належать Богові, і вони будуть благословенні Даром проникливості[1]. Ті, котрі боряться проти Божого Слова і Втручання Мого Отця заради спасіння душ, і які намагаються перешкодити Йому спасати душі, будуть суворо покарані.

Оскільки битва за душі триває, ви повинні завжди звертатися до Мене і просити Мене підтримувати вас, захищати вас і втішати. Коли ви зі Мною, ви будете зносити це жахливе спустошення зі спокоєм, який здивує вас. Але якщо ви не можете вірити в Мене і повністю віддатися Мені, тоді ці випробування, які очікують на вас у Моїй Церкві, будуть такими болючими, що для вас буде майже неможливо впоратися з ними.

Ви ніколи не повинні забувати, що Бог Всемогутній, і що Сатана не може перемогти в цій війні за душі. На жаль, багато людей не будуть достатньо сильними у своїй вірі або не матимуть здібностй розпізнати обман, з яким вони зустрінуться в Моє Ім’я, і вони ніколи не будуть здатні спокутувати свою провину переді Мною.

Це ті душі, які викликають в Мене таку гірку печаль в цей час.

Ваш Ісус.

[1] вмінням розпізнавати

Bookmark the permalink.