• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

974. Мати Спасіння: Вороги Бога будуть чинити жахливі святотатства, поки не осквернять Дарохранильниці

Понеділок, 25 листопада 2013 р. Божого, 17:25

Моя дитино, коли Церквою мого Сина заволодіють, ряд подій, які розгортатимусться, будуть точно такими ж, як і ті, що відбувалися під час Його Розп’яття.

Галас буде оглушливим, коли вороги Бога захоплять Його Тіло і осквернять Його. Вони будуть радіти і викрикувати великі заяви посеред бурхливих оплесків для самозванців, яких будуть чути скрізь, тому що це буде подія, яка схилить на свій бік багатьох завзятих противників і колишніх ворогів Церкви мого Сина.

Кожен новий вид заяв щодо значення Святого Слова Мого Сина буде виливатися з їхніх вуст. Всяка брехня, так хитро замаскована, що здаватиметься ніби вона має сенс, буде використана, щоб заманити Божих дітей в цю нову оновлену церкву. Кожен гріх буде виправданий, щоб було прийнято більше сторонніх людей в храмах Божих, поки, зрештою, повний безлад не буде засвідчений в їх стінах. Тоді як вони будуть розбирати Церкву мого Сина, цеглинка за цеглинкою, залишок мого Сина буде змушений покинути її.

Кожен аргумент, вчинок і оборона, представлені тими, які залишаться вірними Церкві Мого Сина, будуть відкинуті. Це буде тихе Розп’яття, схоже до того, яке мій Син витерпів, коли Він страждав трохи більше ніж з стогоном. Голоси тих, хто продовжуватиме проголошувати Істину, не будуть висвітлені в ЗМІ.

Жодної уваги. Навіть якщо їм вдасться досягти, щоб їх голоси були почуті, вони будуть демонізовані за це.

Я закликаю всіх тих, хто любить мого Сина і хто розуміє, що ці знаки були передбачені, продовжувати служити моєму Синові. Багато священиків, замість того, щоб боротися за свою віру і залишатись вірними моєму Синові, відійдуть. Інші не здадуться і забезпечуватимуть Хлібом Життя всіх тих, хто шукатиме Істинну Присутність мого Сина.

Вороги Бога будуть чинити жахливі святотатства, поки не осквернять Дарохранильниці. Коли вони виконають це, тоді вони приготують трон, на якому сидітиме антихрист.

Моліться, моліться, моліться, щоб ті з вас, які знають Правду, змогли втішати тих, хто буде сильно страждати через найбільше відступництво, що коли-небудь поглинало Церкву мого Сина, Ісуса Христа, яке розгортається перед вами.

Моє горе велике і моє Серце важке через злий обман, який осягне навіть тих, хто гаряче любить мого Сина. Їхні страждання будуть найбільшими з усіх.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.