• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

973. Мільярди людей будуть насолоджуватися життям вічної слави в Присутності Бога

Неділя, 24 листопада 2013 р. Божого, 16:45

Моя ніжно улюблена дочко, коли Я приходжу, щоб принести людству полегшення від болю, який воно переносить через відділення від Бога, всі люди повинні бути вдячними за це Велике Милосердя. Завдяки йому мільярди людей будуть насолоджуватися життям вічної слави в Присутності Бога.

Цим великим Актом Милосердя Я принесу чудову новину славної Обітниці, коли Моє Друге Пришестя — яке послідує невдовзі після Попередження – завершить Божий План щодо Його дітей. Всім душам буде даний Дар Мого Милосердя, але не всі приймуть його. Тим, які не приймуть цей дар, буде дано дуже мало часу, щоб вирішити, якого життя вони хочуть.

Вони можуть обрати життя, де вони будуть жити повноцінним і досконалим життям тілом і душею в Моєму Новому Раю або життя без Бога. Ті, які розуміють, що це таке, що Я пропоную, ніколи не повинні відмовлятися від такого Дару. Все ж, ті, які відмовлять Мені, будуть вдовольнятися купанням в темряві, вважаючи, що це не має ніякого значення. Чого вони не знають, це те, що вони будуть відчувати жахливий біль, коли остаточно будуть відділені від Мене. Вони опиняться в непроглядно-темній безодні, де вони нічого не бачитимуть. Вони не матимуть нічого. Все, що вони відчуватимуть — це лютий вогонь, який буде пронизувати їх наче меч, і який їм доведеться терпіти вічно.

Відділення від Бога відбулося, коли Люцифер спокусив Адама і Єву через гріх гордині. Гріх гордині є першопричиною всякого гріха і тим, що пов’язує людину із сатаною. Коли Я прийду, щоб повернути Мій Престол, цього розділення більше не буде. Ті, які для Мене, зі Мною і в Мені, об’єднаються як одне ціле. Але в той день, коли Я, нарешті, прийду і коли буду судити світ, ті, які відділили себе від Мене і які продовжуватимуть відкидати Мене, будуть переживати остаточний кінець, в якому Я більше не буду Присутнім. Де Я не зможу їх втішити. Повернути їх назад. Тоді вони будуть відчувати вічний біль і страждання разом зі звіром і всіма його демонами у вогні Пекла.

Я не хочу лякати вас, шокувати чи спричиняти вам страждання, але щоб ви розуміли наслідки, Я повинен сказати вам Правду. Так багато з вас не вірять в існування Пекла. Ви не вірите в його існування, тому що вас так довго вводили в оману. Небо, Пекло і Чистилище існують. В останній день існуватимуть тільки дві реальності – Новий Рай, коли Небо і Земля стануть одним цілим, і безодня, якою є Пекло.

Правду важко прийняти, але не знаючи Правди, ви не зможете обрати свою долю.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.