• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

971. Коли Я прийду як Цар Милосердя, у жодної душі не залишиться сумніву щодо того, Хто Я Є і Чим Я Є

Середа, 20 листопада 2013 р. Божого, 14:15

Моя ніжно улюблена дочко, скажи всім Моїм послідовникам – всім тим, хто вірить в Мене, Ісуса Христа – що вони повинні щодня приділяти час для Мене у молитві, заради спасіння тих душ, які втрачені для Мене. Через Милості, які Я даю вам, Я бажаю, щоб у свою чергу ви допомогли принести Мені душі тих, хто розбиває Моє Серце.

Я повинен попросити вас, щоб ви терпіли біль, який будете відчувати через відокремлення людства від Мене, Ісуса Христа. Це станеться через розкол у Моїй Церкві на землі. Приймаючи ці страждання з повним підкоренням, Я зможу подолати владу, якою лукавий впливає на тих, хто надто слабкий, щоб проголошувати Істинне Слово Боже.

Ви ніколи не повинні боятися цієї Місії, бо вона дана світу через Щедрість Мого улюбленого Отця. Він просто хоче повернути Його Творіння, неушкодженим, щоб не втратити жодної Своєї дитини.

Незалежно від того хто бичує вас, висміює або переслідує вас, просто пам’ятайте про покарання, яке спіткає всіх тих, хто плює Мені в Обличчя. Тоді, незважаючи на глузування, ви повинні ревно молитися за кожну з цих бідних душ. Будьте щедрими в серці, і ви будете наповнені Святим Духом, так, щоб ви боролися пліч-о-пліч з Моєю Небесною Армією, щоб врятувати світ від зла. Тому ви повинні очікувати з любов’ю і довірою, і Я принесу вам великі Благословення.

Надія ніколи не повинна бути відкинута через страх. Страх ніколи не повинен засліплювати вас до завдання, яке від вас вимагається, бо коли Я прийду як Цар Милосердя, у жодної душі не залишиться сумніву щодо того, Хто Я Є і Чим Я Є. Зберіться разом. Об’єднайтеся. Приведіть всі душі до Моїх Милосердних Рук. Щоб допомогти Мені це зробити, ви повинні молитися цією особливою Молитвою Хрестового Походу, щоб допомогти Мені зібрати та об’єднати всі душі.

Молитва Хрестового Походу (128), Щоб зібрати і об’єднати всі душі:

„Найдорожчий Ісусе, допоможи нам, Твоїм улюбленим учням, зібрати світ у Твоїх Руках і принести Тобі душі, які найбільше потребують Твого Великого Милосердя.

Наділи нас Даром Святого Духа для забезпечення того, щоб Полум’я Істини охопило всіх тих, хто відокремився від Тебе.

Об’єднай всіх грішників, щоб кожен з них отримав всі шанси на примирення.

Дай всім нам силу залишатися непохитними у дотриманні Твого Святого Слова, коли нас будуть примушувати відмовитися від Істинм, яка була проголошена світу через Пресвяте Євангеліє.

Ми перебуваємо в Тобі, з Тобою і для Тебе, на кожному кроці цієї нашої подорожі до спасіння. Амінь.“

Будьте в мирі. Довіряйте Мені. Залиште всі ваші молитви біля Моїх Ніг, і Я відповім на кожне прохання, звернене до Мене, щоб врятувати будь-яку душу, ім’я якої Мені представлене.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.