• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

967. Мільярди людей навернуться і вперше визнають Бога, Бога Триєдиного

Субота, 16 Листопада 2013 р. Божого, 22:17

Моя ніжно улюблена дочко, коли Я прийду до світу в Моєму Божественному Милосерді, людям буде дана можливість просити Мого Милосердя, тому що для багатьох з них це буде перша істинна сповідь, в якій вони братимуть участь.

Кожна людина, незалежно від того, ким вона є, буде переживати це незвичайне Моє одкровення, благословенне Владою Мого Отця. Просвітлення Совісті принесе з собою багато болю, тому що скорбота, яку будуть відчувати втрачені душі, буде такою, що вони не зможуть витримати шок. Багато хто ослабне і знепритомніє, переповнені горем.

Але вони усвідомлять, наскільки їх душі потребують очищення спочатку, перш ніж вони будуть готові увійти в Мій Вічний Рай. Ці люди тоді будуть знати, що від них очікується, і вони терпітимуть спокутування протягом деякого часу після Великої Події. Багато людей будуть думати, що вони фантазують. Деякі будуть думати, що це кінець світу, але це не так. Однак це буде Останнє Попередження, яке буде дане людству, щоб допомогти йому відкупити себе перед Богом.

Мільярди навернуться і вперше визнають Бога, Бога Триєдиного, і вони будуть вдячні за цей доказ, який буде їм даний, щодо Існування їхнього Творця. Деякі будуть просто щулитися від Мого Світла, і це принесе їм неймовірний біль, і вони будуть ховатися і відвертатися без найменшого каяття в своїх душах. Вони будуть відкидати Моє Втручання. Тоді інші радітимуть, коли вони відчують Промені Мого Милосердя, бо ці душі будуть настільки вдячними засвідувати Мою Присутність, що вони будуть притягуватися до Мого Світла з легкістю і з тугою за Моєю Присутністю, яка буде недосяжною для них, бо тоді ще не прийде час для відкриття Воріт в Мій Новий Рай. І тоді вони, як Мої учні, повинні будуть покаятися від імені тих душ, які відкинуть Мою Руку Милосердя.

Після Великого Божого Втручання, щоб дати людству шанс підготуватися до Мого Другого Пришестя, світ буде задаватися багатьма питаннями. Деякі настільки поміняються в душі, що вони присвячуватимуть багато часу, допомагаючи навернутися тим, кому вони бажатимуть допомогти врятуватись від обману. Інші будуть каятися, і їм знадобиться деякий час, поки вони повною мірою зрозуміють значення їх зустрічі зі Мною, і вони приділятимуть багато уваги примиренню зі Мною.

Тоді вороги Бога будуть заперечувати, що Попередження відбулося, і вони обмануть мільйони людей, щоб ті вірили, що це була космічна подія, коли сонячне світло охопило всю планету одиничним випадком, що був спричинений рухом землі навколо своєї осі. Немає нічого більш далекого від Істини. І в той час, як вони будуть представляти всі ці причини, вони будуть заперечувати Існування Бога і відтягнуть багатьох від Мене. На жаль, багато людей не повернуться до Мене, і тільки через Божі Втручання, коли Він буде змушений покарати Своїх ворогів, щоб привести їх до тями, душі зможуть очиститись.

Будьте вдячні за це Милосердя, бо без цього Дару від Бога дуже мало людей змогли б увійти у Ворота Раю.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.