• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

966. Ви будете стояти переді Мною наодинці — нікого не буде поруч з вами

П’ятниця, 15 листопада 2013 р. Божого, 20:00

Моя ніжно улюблена дочко, Владою Мого Отця, Бога Всевишнього, Я хочу повідомити всім тим, хто страждає в Моє Ім’я, що вже близький той час, коли відбудеться Попередження.

Ті з вас, кому було дане знання про цей, Мій Великий День Милосердя, побачать знаки найближчим часом. Ви повинні визнати свої провини переді Мною, щоб ви були належним чином підготовлені до цієї події, яка шокує світ.

Я зроблю це незабаром, щоб Я міг врятувати тих людей, які відрізали пуповину, яка пов’язує їх зі Мною, поки не стало занадто пізно. Ви повинні довіритися Мені і зібратися в молитві, щоб душі, які знаходяться в темряві не загинули перш ніж як Я надам їм звільнення від їхніх гріхів.

Подивіться зараз в свої серця та душі і побачте їх так, як Я бачу вас.

Що ви бачите? Чи будете ви здатні стати переді Мною і сказати: „Ісусе, я роблю все, чого Ти бажаєш від мене, щоб жити так, як Ти очікуєш, щоб я жив“? Чи скажете ви: „Ісусе, я образив Тебе, бо я не міг нічого з собою вдіяти, тому, будь ласка, змилосердися над моєю душею“? Чи ви скажете: „Ісусе, я згрішив, але тільки тому, що мусів захистити себе“?

Ви будете стояти переді Мною наодинці — нікого не буде поруч з вами. Я покажу вам вашу душу. Ви побачите кожну пляму на ній. Ви заново переживете гріх і тоді Я дам вам час на те, щоб ви попросити Мене показати вам Моє Милосердя. Не тому, що ви маєте право на Моє Милосердя — але тільки тому, що Я вирішив дати вам цей Дар.

Мій День настане несподівано, після знаків, які будуть показані вам заздалегідь.

Я використав три роки, намагаючись відкрити ваші очі на Правду. Деякі з вас прийняли її. Інші відкинули її назад, Мені в Лице. Зараз настав час Мого Божественного Милосердя, і тільки тим, хто відкриє Мені свої серця, і хто прийме Мене, буде даний шанс відкупити себе.

Будьте вдячні за Мою безумовну Любов.

Ваш Ісус

Bookmark the permalink.