• КНИГА ІСТИНИ, МОЛИТОВНИК, МЕДАЛЬЙОН, ПАРАМАН

    З Божою допомогою та завдяки польській Місії Спасіння створено офіційний сайт для продажу Книги Істини, молитовників, Медальйонів Спасіння чи Параманів Печаті Бога Живого. Складати замовлення можна по елекронній пошті і по телефону. Контакти на сайті: ua.elgido.com.

963. Бог Отець: Жодні наукові пояснення не матимуть сенсу, коли буде видно два сонця

Неділя, 10 Листопада 2013 р. Божого, 15:00

Моя найдорожча дочко, Моїм Бажанням є зібрати дуже скоро всіх Моїх дітей разом, щоб засвідчити Мою Обітницю. Мій Великий Дар настане під час страшного духовного переслідування, коли все, ким Я Є, буде заперечуватись. Нові боги, жоден з яких не існує, будуть представлені світу. Покриті блискучою видимістю, вони будуть призначені для того, щоб цілком припинити всю віру в Моє Існування. Вся ця єресь буде гасити Боже Світло.

Скоро зірки більше не будуть світити так яскраво. Незабаром нові, несподівані знаки, які суперечитимуть всьому людському розумінню науки, будуть показані Мною невіруючому світу, коли буде виявлятись початок Мого Втручання. Жодні наукові пояснення не матимуть сенсу, коли буде видно два сонця. Ніяке тлумачення за допомогою обмежених знань людини не матиме змісту. Тим не менш, вони візьмуть кожен знак, даний світу з Небес, і скажуть, що у всесвіті існує інше людське життя.

Я – Творець всього живого. Я створив людину. Я створив світ. Ніколи не заперечуйте цього, тому що коли ви так будете робити, ви будете слідувати за фальшивим вченням. На кожне втручання з Небес — а їх буде багато – буде знайдено пояснення. Коли ви побачите ці знаки, знайте, що День Другого Пришестя близький.

Я прошу вас, дорогі діти, щоб ви ніколи не зрікалися Мене, чи відкидали Мою Обітницю принести в світ остаточний мир і примирення, які ви отримаєте, якщо приймете це на Моїх Умовах, а не на своїх власних. Моя Воля, нарешті, скоро буде виконана. Щоб підготувати вас, Я представлю світу багато чудес в небі, у всесвіті і в сонячній системі. Коли ви побачите ці події, Я хочу, щоб ви були радісні, тому що тоді ви будете знати, що Я сповіщаю про повернення Мого Сина, щоб виконати Його Обітницю вічного спасіння.

Зітріть сльози зі своїх очей. Я знаю, якими важкими будуть ваші випробування. Я звертаюся до всіх Моїх Дітей, як віруючих, так і невіруючих, а також і до тих, які винні у страшних гріхах – жоден з вас не виключений. Коли ви примиритеся з Моїм Сином, ви станете Його частиною і будете царювати з Ним в Раю, назавжди.

Ваш улюблений Отець

Бог Всевишній

Bookmark the permalink.