• Прохання про молитовне чування!

    Існує велика потреба в молитві, щоб захистити цю Місію Спасіння від подальших нападів сатани, щоб врятувати душі від прокляття і для того, щоб Залишкова Aрмія об'єдналася і зміцнилася Благодаттю Божою. Ось 6 інструкцій, надісланих від страждаючої душі в Святе Ім’я Ісуса: (читати далі на сторінці в категорії)

961. Мати Спасіння: Коли місія, яка заявляє, що проголошує Слово Боже, є неправдивою, до неї не буде показано ніякої ненависті

П’ятниця, 8 листопада 2013 р. Божого, 12:09

Мої дорогі діти, як заповітні Божі малята, ви ніколи не повинні дозволяти розбіжностям перетворюватися в ненависть один до одного. Лукавий створює жахливі страждання між вами, поширюючи своє зле зараження, а особливо проти обраних Богом провидців і пророків.

Коли Бог присутній в Місії, яка затверджена Ним на Землі заради порятунку душ, сатана завжди буде нападати на неї. Ви пізнаєте істинних Божих пророків через переслідування і ненависть, яку до них проявляють. Ви пізнаєте їх через привселюдне відкинення їхньої місії і злі вчинки, заподіяні іншими людьми проти них.

Коли місія, яка заявляє, що проголошує Слово Боже, є неправдивою, до неї не буде показано ніякої ненависті, бо сатана ніколи не буде публічно нападати на тих, кого він обманює. Коли мій Син об’являє Себе, він завжди буде зневажений, бо гріх людини відокремлює її від Бога. Коли мій Син ходив по Землі, всюди, куди б Він не пішов, вони кричали на Нього. Вони проклинали Його і кидали камінням в Нього і всіх тих, хто йшов за Ним. І в той час як вони оголосили Його шахраєм, вони лестили багатьом лжепророкам, які намагалися змагатися з Ним. Те ж саме буде відбуватися тоді, коли Він здійснює Свою останню подорож, щоб зібрати всіх тих, хто залишається в Ньому і з Ним.

Він об’єднає всіх тих, хто живе за Його Вченням, і які залишаються вірними і смиренними слугами. Тоді, за допомогою Його Залишкової Церкви, Він буде боротися до самого кінця, щоб врятувати так багато душ, як тільки це можливо, в тому числі душі всіх Його ворогів і всіх тих, які відмовляються прийняти Його.

Якщо ви любите мого Сина, ви ніколи не повинні завдавати Йому болю, ненавидячи один одного. Мій Син сказав вам, що ви не можете залишатися в єдності з Ним, якщо у вашому серці є ненависть.

Моліться, моліться, моліться, щоб всі ви, котрі називаєте себе Християнинами, наслідували приклад, встановлений моїм Сином.

Ваша улюблена Мама

Мати Спасіння

Bookmark the permalink.